Petrol
114.06
-0.07%
Euro
16.35
0.66%
Dolar
15.61
0.42%
Altın
918.75
0.00%
Borsa
2391
-1.18%
Bitcoin
475.555
-3.46%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C
  Ekmeleddin İhsanoğlu'na jet ve helikopter kiraladılar

  Ekmeleddin İhsanoğlu'na jet ve helikopter kiraladılar

  Köşk'e adaylığını açıkladıktan sonra yurt gezilerine başlayan Ekmeleddin İhsanoğlu'na CHP ve MHP özel jet ile helikopter kiraladı.
  • 13.07.2014 - 20:25

  ekmeleddin

  Ekmeleddin İhsanoğlu "Ekmek için Ekmeleddin" sloganıyla beraber adaylık vizyonunu açıklamasının ardından gezilerine başladı. 

  İhsanoğlu Yozgat'tan başladığı seçim gezilerine Edirne'den Bursa'ya kadar Türkiye'nin hemen her bölgesine gidiyor. İhsanoğlu yolculuğunda ise özel jet uçağı ya da helikopter kullanmayı tercih ediyor. 

  Ekmeleddin İhsanoğlu na jet ve helikopter kiraladılar #2

  Ekmeleddin İhsanoğlu haberleri

  ERDOĞAN'I ELEŞTİRENLER İHSANOĞLU'NA JET KİRALADI

  CHP ve MHP'nin ortak adayı olarak Köşk'e talip olan İhsanoğlu, seçim bütçesinin kısıtlı oluşunu hemen her fırsatta söylüyordu. MHP ve CHP'lilerin ekonomik katkısıyla seçim çalışmalarını yürüten İhsanoğlu'nun yolculuk sırasında özel jet uçağı ile helikoptere binmesi ise oldukça dikkat çekti. Çünkü özellikle CHP ve CHP'ye yakın medya, yıllarca Başbakan Erdoğan'ın kullandığı özel uçağı dillerine dolamıştı. 

  Ekmeleddin İhsanoğlu na jet ve helikopter kiraladılar #3

  ANA UÇAĞI YILLARCA KONUŞULMUŞTU

  Başbakanlık'a ait olan ve Başbakan'ın gezilerinde kullanması gerektiği için satın alınan ANA uçağı, "gereksiz masraf" gerekçesiyle Erdoğan karşıtı medya tarafından ve CHP vekillerinde sık sık eleştirilmişti. Şimdi ise "gereklilik" gereği Ekmeleddin İhsanoğlu için özel jet uçağının yanı sıra bir de helikopter kiralandı. 


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir