Petrol
97.02
0.74%
Euro
18.4096
0.72%
Dolar
17.8709
-0.16%
Altın
1.028
-0.45%
Borsa
283
0.00%
Bitcoin
426.575
2.01%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C

  Emine Erdoğan Uludere'ye gidiyor

  Önümüzdeki hafta gerçekleşecek Uludere ziyaretine bakanlar ve parti kadın kolları da katılacak..
  • 28.01.2012 - 12:00
  Emine Erdoğan Uludere'ye gidiyor

  Emine Erdoğan Uludere ye gidiyor #1

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, önümüzdeki hafta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin , AKP’nin bölge milletvekilleri ve AKP Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit ile birlikte 34 kişinin hayatını kaybettiği Uludere’deki mağdurların ailelerini ziyaret edecek

  MAĞDUR AİLELERİ ZİYARET EDECEK

  Taraf'tan Hüseyin Özkaya'nın haberine göre, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, önümüzdeki hafta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, AKP’nin bölge milletvekilleri ve AKP Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit ile birlikte 34 kişinin hayatını kaybettiği Uludere’deki mağdurların ailelerini ziyaret edecek. Edinilen bilgiye göre Atalay, aralarında Emine Erdoğan’ın da bulunduğu bir ekip ile dün Uludere’ye gidecekti. Ancak ziyaret, olumsuz hava koşullarından dolayı şubatın ilk haftasına ertelendi. Atalay’ın ekip diye bahsettiği heyetin kadın ağırlıklı olduğu öğrenildi. Taraf ’a konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kaynakları, Uludere ziyaretinin temel hedefinin anneler ile kadınlar olduğunu söyledi.

  BAŞBAKANLIK ORGANİZE EDİYOR

  Bakan Fatma Şahin’in, şu an İsviçre Davos Dünya Ekonomik Forumu’nda olduğunu hatırlatan kaynaklar, “En kısa zamanda bu ziyaret gerçekleştirilecek. Hava koşullarına göre tarih belirlenecek” dedi. Bu arada yetkililer, güvenlik nedeniyle ziyaret ile ilgili net bir tarih vermezken, heyette Emine Erdoğan’ın da olması nedeniyle programın Başbakanlık tarafından organize edildiğini belirtti. TGRT Haber’e konuşan Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Uludere olayının tüm yönleriyle araştırıldığını belirterek, “Oradaki anneleri ziyaret edeceğiz, herkesle daha yakın görüşmeler yapacağız, orayı hiçbir zaman ihmal etmedik, etmeyeceğiz” dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir