Euro
15.2361
-0.43%
Dolar
13.5141
0.05%
Altın
800.7940
0.04%
Borsa
1942
1.69%
Bitcoin
501.436
8.12%
0ºC
İstanbul
Çok bulutlu 0 C

  Emir Sarıgül iddialar hakkında konuştu

  Şişli Belediyesi Başkan Vekili Emir Sarıgül, Başkan Hayri İnönü'yle aralarında problemler olduğu yönündeki iddiaları yalanladı.
  • 06.11.2014 - 15:05
  Emir Sarıgül iddialar hakkında konuştu

  Emir Sarıgül iddialar hakkında konuştu #1

  Şişli Belediyesi Başkan Vekili Emir Sarıgül, Başkan Hayri İnönü'yle aralarında problemler olduğu yönündeki iddiaları yalanladı. Çıkan haberlerin maksatlı olduğunu belirten Sarıgül, "Hayri İnönü başkanımla kararlı, verimli ve uyumlu bir çalışma birlikteliği sergiliyoruz" dedi. Şişli Belediyesi tarafından Muharrem ayı dolayısıyla ilçe meydanında aşure dağıtıldı. Meydanı dolduran yüzlerce vatandaş ikram edilen aşurenin tadına bakmak için sıraya girdi.

  "ÇIKAN HABERLER MAKSATLI"

  Aşure dağıtım etkinliğine Şişli Belediye Başkan Vekili Emir Sarıgül de katıldı. Yapılan duanın ardından Sarıgül, vatandaşlara kendi elleriyle aşure ikram etti. Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile aralarında bazı sorunların olduğu yönündeki iddialara yanıt veren Emir Sarıgül, "Şişli sürekli lider olan bir ilçeydi. Demek iyi işler yapıyoruz. Şuan da Şişli Meydanı'ndayız. Hafta içi olmasına rağmen binin üzerinde yurttaşımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla buradayız. Çıkan haberler tamamen maksatlı, yalan ve bilgi kirliliği olan haberlerdir. Biz partimizin emrinde ilçemizin, ilçe yöneticilerimizin, örgütümüzün emrinde çok sevgili belediye başkanımız Sayın Hayri İnönü başkanımla da kararlı, verimli ve uyumlu bir çalışma birlikteliği sergiliyoruz" şeklinde konuştu.

  İkram edilen aşurelerden alan vatandaşlar ise etkinlikten memnun olduklarını dile getirdi. Etkinlik kapsamında yaklaşık 3 bin vatandaşa aşure ikramı yapıldı.


  Görüş Bildir