Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
347.389
5.59%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C

  Emrullah İşler Egemen Bağış'ın ses kaydını değerlendirdi

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, eski bakan Egemen Bağış'ın internete düşen ses kaydı ile ilgili olarak "Yakışıksız bir durum" yorumunu yaptı.
  • 20.03.2014 - 16:35
  Emrullah İşler Egemen Bağış'ın ses kaydını değerlendirdi

  Emrullah İşler Egemen Bağış ın ses kaydını değerlendirdi #1

  Eski bakanlardan Egemen Bağış'ın, Kuran'la dalga geçtiği ses kayıtları geçtiğimiz günlerde internete düştü. Çok tepki çeken kayıtlar için Başbakan Yardımcı Emrullah İşler, "yakışıksız bir durum" nitelemesinde bulundu. İşler ayrıca internete düşen ses kayıtlarının halkın üzerinde bir etkisinin olmayacağını öne sürdü.

  "YAKIŞIKSIZ BİR DURUM"

  İşler, partisinin Ankara Çubuk’ta düzenlediği seçim çalışmalarına katıldı. İşler, katıldığı programlar sonrası basın mensuplarının sorularını cevapladı. Eski Başmüzakereci ve AB Bakanı Egemen Bağış ile ilgili çıkan ses kaydı hakkındaki düşünceleri sorulan İşler, “O konuda bildiğim kadarıyla gerekli açıklamaları yapmışlar, özürleri dilemişler. Ben dinlemedim ama öyle dalga geçme falan var ise yakışıksız bir durum. Dolayısıyla özür dilemeleri gerekir, zaten özür dilemişler, bana iletilen bilgide Egemen Bey'in de bu konuda bir açıklaması olmuş. Kaldı ki Egemen Bey, hukuki yollara da başvuracağını söylemiş. Aslında son günlerde bu montajlar, bu kasetler sürekli yayınlanıyor. 30 Mart’ta kadar daha pek çok şey olacağını ben düşünüyorum.” değerlendirmesini yaptı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir