Dolar
7.2675
0.5381%
Euro
8.6136
0.0139%
Altın
2060.08
-0.1526%
Borsa
1034.4
0%
G. Altın
480.17
0.1547%
Bitcoin
85765.04
0.2373%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C
  Erdoğan Birand için canlı yayına bağlandı

  Erdoğan Birand için canlı yayına bağlandı

  Başbakan Erdoğan Mehmet Ali Birand için canlı yayına bağlandı.
  • 17.01.2013 - 22:27
  Erdoğan Birand için canlı yayına bağlandı

  Erdoğan Birand için canlı yayına bağlandı #1

  Başbakan Erdoğan, Kanal D Haber merkezine telefonla bağlanarak hayatını kaybeden Mehmet Ali Birand'la ilgili duygularını dile getirdi. Kendisi ile yaptığı röportajlardan çok memnun kaldığını dile getiren Başbakan Erdoğan, ailece Birand'a hastalığından dolayı dua ettiklerini de sözlerine ekledi. Başbakan, Birand'ın haber anlayışını çok beğendiğini belirterek, Deniz Arman'a yönelik "Artık bundan sonra sizinle devam ederiz" dedi.

  ERDOĞAN'IN AĞZINDAN M.ALİ BİRAND

  Erdoğan Birand için canlı yayına bağlandı #2

  İşte Erdoğan'ın sözleri;

  Sayın Birand'ın ölümünden dolayı çok üzüldük, Kendisine Allah'tan rahmet diliyorum. Başsağlığı temennilerimi ailesine özellikle iletmek istiyorum.

  "GENEL MERKEZDE KOKOREÇ YEMİŞTİK"

  Benimle yaptığı röportajlardan ben de çok memnun kaldım. En son 28 Şubat süreciyle ilgili söyleşi yaptık. Yemek yemiştik programdan sonra. Kendisine 'Gel çok açım istersen çıkalım yukarıda akşam yemeği yiyelim' dedim. Kokoreç yiyelim demiştim. Bir feryat atmıştı. Kokoreci çok sevdiğini anladım orada kokoreç yemiştik.

  "Erdoğan'lı yıllar" konulu anlatacak bir belgesel yapacaktı. Bunun sözünü de benden almıştı. Gazeteciliğin yanında belirli hassasiyetleri olan biri olduğunu biliyorum.

  "BENDEN DUA İSTEMİŞTİ"

  Sayın Birand, 2011'in haziran ayında ciddi bir ameliyat geçirmişti. O zamanlar beni arayarak benden ve ailemden dua istemişti. Biz de ailece kendisine dua etmiştik. Ancak bir şey dikkatimi çekmişti. Bizden dua isterken bile ölümden korkmadığı belli oluyordu.

  SİYASİLERDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

  Öte yandan eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik de canlı yayına telefonla bağlanarak Birand'ın ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileklerinde bulundu.

  Görüş Bildir