Petrol
93.42
1.76%
Euro
18.3531
-1.04%
Dolar
18.5684
-0.02%
Altın
1.019
-1.06%
Borsa
3484
0.00%
Bitcoin
377.389
0.66%
18ºC
İstanbul
Bulutlu 18 C

  Erdoğan da İstanbul trafiğine yakalandı

  Sabiha Gökçen Havalimanı'na gitmek için evinden çıkan Erdoğan 10-15 dakikalık yolu 40 dakikada geçebildi.
  • 27.06.2012 - 12:03
  Erdoğan da İstanbul trafiğine yakalandı

  Erdoğan da İstanbul trafiğine yakalandı #1

  İstanbulluları çileden çıkartan trafik yoğunluğuna bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da ortak oldu.İki önemli noktadaki bakım çalışmalarının, metropolün birçok yerindeki trafiğe yansımasının dışında bugün yağmur da yağınca trafik yine sıkıştı.

  ERDOĞAN ERKEN ÇIKTI

  Ancak Başbakan Erdoğan'ın birçok İstanbullu gibi zaman zaman durma noktasına gelen trafikte seyretmesine, evinden planlanandan erken çıkması neden oldu. Erdoğan'ı taşıyan araç evden çıktıktan sonra sadece 10 metre ilerledi sonra konvoydaki diğer araçlarla birlikte yoğun trafiğin içine daldı. Erken çıkış nedeniyle bu kez polis, trafiğin akışını düzenlemeye fırsat bulamadı.

  DURMA NOKTASINA GELDİ

  Trafik ekipleri ve korumalar buna rağmen Kısıklı Caddesi'ndeki trafiği açmak için yoğun çaba gösterdi. Bu sırada Başbakan'ın içinde bulunduğu makam aracı ve koruma araçları oluşan yoğun trafiğin içinde seyretmeye devam etti. Hatta Başbakan'ın aracı da diğerleri de zaman zaman durma noktasına geldi.

  Erdoğan da İstanbul trafiğine yakalandı #2

  Yakın korumalar yoğun trafikte seyretmek zorunda kalınması nedeniyle güvenlik zaafiyetinin oluşmaması için büyük çaba harcadı. Araçlarından inen korumalar çok ağır ilerleyebilen makam aracının çevresinde yaya olarak güvenlik önlemi aldı.

  EL SALLADI

  Başbakan'ın yoğun trafiğe katlanmak zorunda kalmasına rağmen çok sakin olduğu hatta kendini görüntüleyen habercilere de el sallayarak selam verdiği görüldü. Başbakan Erdoğan'ın konvoyu bir süre sonra normal akışına dönen trafikte hızlanarak Sabiha Gökçen Havalimanı'na doğru hareket etti. Başbakan'ı taşıyan uçak saat 09.50'de başkente uçtu.

  TRAFİK KENTİ FELÇ ETTİ

  Trafikte kalan sadece Başbakan'ın konvoyu değildi. İşlerine gitmek için toplu taşıma araçlarını tercih eden vatandaşlar da yoğun trafik nedeniyle uzun süre trafikte kaldı. Araçlardan inen vatandaşlar gidecekleri yere yürüyerek gitmek zorunda kaldı.


  Görüş Bildir