Dolar
6.8597
0.1006%
Euro
7.7279
0.3154%
Altın
1775.06
-0.0157%
Borsa
115748.47
-0.9916%
G. Altın
392.135
0.2046%
Bitcoin
62784.75
0.0912%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C
  Erdoğan: O çete CHP ile MHP'yi arkalarından hançerleyecek İZLE

  Erdoğan: O çete CHP ile MHP'yi arkalarından hançerleyecek İZLE

  Grup toplantısında partililere seslenen Başbakan Erdoğan, Cemaat ile ittifak yaptığını söylediği muhalefet partilerine yüklendi.
  • 24.06.2014 - 12:27

  Erdoğan: O çete CHP ile MHP'yi arkalarından hançerleyecek İZLE #1

  Erdoğan: O çete CHP ile MHP'yi arkalarından hançerleyecek İZLE #2

  Grup toplantısında muhalefete yüklenen Başbakan Erdoğan, "CHP ve MHP Pensilvanya çetesini arkalarına aldı. O çete işleri bitince onları da arkalarından hançerleyecek" dedi.

  Erdoğan: O çete CHP ile MHP'yi arkalarından hançerleyecek İZLE

  "KİM BUNLARA KARŞI DİK DURACAK?"

  Başbakan Erdoğan şunları söyledi;

  "Şimdi CHP MHP bu Pensilvanya çetesinin arkasında... CHP ile işlerini görecekler, MHP ile de görecekler; son kullanma tarihleri geçince onları da hançerleyecekler. Kim bunlara karşı dik duracak? Kılıçdaroğlu mu Bahçeli mi dik duracak? MHP'nin eski genel başkanına kurdukları tuzağın aynısını şimdiki genel müdüre kurmayacaklarını mı zannediyorsunuz.

  "BUNLAR KASETLE GELİR KASETLE GİDER"

  Anayasa oylamasında burada bize bu haber geldiğinde Baykal ile ilgili, onu o anda hemen ulaştırma bakanıma söylemek suretiyle yayından kaldıran benim. Kılıçdaroğlu hala farklı yorumluyor. Çünkü kendisi o kasetle geldi. O kaset olmasa bugün burada olmayacaktı. Sayın Baykal'ın yanından çıktığında adaylığı düşünmediğini söylemişti. Bunlar kasetle gelir kasetle giderler.

  "AYNI TUZAĞI BAHÇELİ'YE DE KURACAKLAR"

  MHP'li vekillere kurdukları tuzağın aynısını Devlet Bahçeli'ye kurmayacaklar mı? O konuda da aynı tavrı taşıdık ve yayından süratle kaldırtan biz olduk. Yıllarca MHP il başkanlıklarını dinlemişler. Bu Pensilvanya çetesi var olduğu müddetçe o kayıtları da muhafaza edecekler. Gün gelecek o kayıtlar da devreye girecek. CHP ve MHP'yi yeniden dizayn etmek bunlar için önemli. O kayıtlar da ortaya çıkacak.

  Görüş Bildir