Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
408.052
1.01%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  Erdoğan'dan Türk bayraksız HDP toplantısına tepki

  Erdoğan'dan Türk bayraksız HDP toplantısına tepki

  Erdoğan 11. Muhtarlar buluşmasında yaptığı konuşmada, parlamento içinde de olsa bu ülkeye zarar verenlerin bu ülkeye ait olmadığını söyledi.
  • Haber Merkezi
  • 29.09.2015 - 13:46

  erdogan

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da 11. Muhtarlar buluşmasında yaptığı konuşmasında parlamento içinde dahi olsa ülkeye zarar vermek isteyenlerin bu ülkenin bir parçası olamayacağını söyledi. Demirtaş'ın Hamburg'da gerçekleştirdiği mitingde Türk Bayrağı bulunmamasına ise tepki gösteren Erdoğan "Hani Bayrakla derdiniz yoktu?" diye sordu.

  Erdoğan'dan Türk bayraksız HDP toplantısına tepki VİDEO

  "İSTERSE PARLAMENTO İÇİNDE OLSUN"

  "İsterse parlamento içinde olsun ülkeme zarar vermek isteyenler bu ülkenin parçası değiller. Bu ülkenin birliğini düşünmeyen, ülkenin kazanımlarına saldıranlar isterse parlamentoda olsun milli değildir. Terör örgütüne dolaylı veyda doğrudan destek veren yayın organları da tavırları ile yerli olmadıklarını gösteriyor. (Demirtaş'ın Hamburg'daki mitingi) Japonyanın bayrağı asılı ama orada Türk bayrağı yok. Hani sizin bayrakla sorununuz yoktu? Kimi aldatıyorsunuz? Sizin bu milletle de derdiniz var, bayrakla da derdiniz var, devletle de derdiniz var. Türk'üm, Kürt'üm demek en doğal hakkındır. Ama Kürtçüyüm, Türkçüyüm dersen ayrımcısın."

  Erdoğan dan Türk bayraksız HDP toplantısına tepki #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir