Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
360.061
-1.66%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 21 C
  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Sen benim rakibim olamazsın

  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Sen benim rakibim olamazsın

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine "Karın ağrımı açıklasın" diyen CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na "Sen benim rakibim olamazsın" dedi.
  • Haber Merkezi
  • 24.01.2016 - 19:12

  Kayseri'de katıldığı Kayseri Ticaret Odası 120. Onur Yılı etkinliğinde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde terör sevici 1128 akademisyen ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu vardı.

  Kılıçdaroğlu'nun "Benim karın ağrımı biliyormuş. Salı gününe kadar süre veriyorum, çıksın açıklasın" ifadelerine yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi:

  BANA DEMİŞ Kİ SALI GÜNÜNE KADAR KARIN AĞRIMI AÇIKLASIN

  "Bana demiş ki "Benim karın ağrımı bildiğini söylemiş. Tamam Salı gününe kadar süre veriyorum, açıklasın benim karın ağrımı" Sen benim rakibim olamazsın, sen öyle bir yerde değilsin. Kendisiyle böyle bir şeye girmem mümkün değil. Ya sen zaten ortaya çıktığından beri hala belge açıklıyorsun. Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. Tüm belgelerin yalan çıkıyor zaten"

  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Sen benim rakibim olamazsın

  Erdoğan dan Kılıçdaroğlu na: Sen benim rakibim olamazsın #1

  Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları:

  ELİNİZE DİZİNİZE DURSUN

  "1128 sözde akademisyen 'Devlet Kürtleri öldürüyor' diyor. Elinize, dizinize dursun! Bizim Kürt kardeşlerimizle hiçbir sorunumuz yok. Bizim mücadelemiz terör örgütleriyle, teröristlerledir.. Ey akademisyenler, siz öğrenci yetiştirmiyor musun? Öğrencilerimizi karne gününde hedef alan alçakların yanında nasıl duruyorsunuz! Siz nasıl akademisyensiniz!

  ONUN ADINI GAF KOYMAK LAZIM

  Sizin Allah'tan korkunuz yok mu? Gerçi ana muhalefet partisinin lideri Allah'tan korkmuyoruz dedi. Zaten sürekli olarak o beyfendi bu gafları çok yapıyor. Onun soyadını gaf koymak lazım.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir