Euro
10.1885
1%
Dolar
8.4252
1.76%
Altın
493.5
0.89%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
464.000
-1.90%
14ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 14 C
  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Siyasi sapkın

  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Siyasi sapkın

  Erdoğan'dan "Baykal'ın kasetini izledi" iddiası üzerine savcı tarafından ifadeye çağrılan ancak ifade vermeye gitmeyen Kılıçdaroğlu'na tepki
  • Haber Merkezi
  • 12.05.2016 - 12:44

  Erdoğan dan Kılıçdaroğlu na: Siyasi sapkın #1

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da "milli irade" konulu toplantıya katıldı.

  KILIÇDAROĞLU'NA: SİYASİ SAPIKTI, SİYASİ SAPKIN OLDU

  Buradaki konuşmasında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklenen Erdoğan "Siyasi sapıktı, siyasi sapkın oldu" ifadelerini kullandı.

  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Siyasi sapkın VİDEO

  İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

  Kasetle ifade geldi. Git ifade ver, niye ifade vermiyorsun? Biliyor ki o ifadeyi verdikten sonra bu işin faturasının ona bedeli çok ağır olacak. Bu şahıs daha önce siyasi sapıklık emraleri gösterdi şimdi de siyasi sapkınlık işaretleri veriyor. Bir defa şirazeden çıkarsanız bir daha kendinizi toparlayamazsınız. Çünkü insan rakibinde bir ölçü bir seviye istiyor. Bu zatın iftiraları yüzünden milletimiz tarafında muhalefetimiz yok hükmünde görüldüğü için demokrasimiz eksik kalıyor. Bu şahsa sesleniyorumİ; Gazi egemenlik kayıtsız şartsız milletindir demiyor muydu. Hadi millete gidelim, millet ne diyorsa o olsun. Bu millet sana güvenmediği için hezeyanlar başladı. Er geç milletin önüne yeni anayasa da başkanlık sistemi de gelecek. Türkiye yeni sisteme geçecekse bu milletimizin onayıyla geçecek.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir