Dolar
7.3483
0.2004%
Euro
8.6948
0.6132%
Altın
1928.88
0.6701%
Borsa
1115.26
0.0969%
G. Altın
455.777
0.8237%
Bitcoin
84456.03
-0.1349%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C
  Eski bakan Şahin: Birilerinin işine çomak sokunca..

  Eski bakan Şahin: Birilerinin işine çomak sokunca..

  İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, görevden alınmasıyla ilgili oldukça iddialı sözler söyledi..
  • 30.01.2013 - 15:01
  Eski bakan Şahin: Birilerinin işine çomak sokunca..

  Eski bakan Şahin: Birilerinin işine çomak sokunca.. #1

  İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, AK Parti Grup Toplantısı sonrası Meclis'te merak edilen soruları yanıtladı. Parti grubundan çıktıktan sonra, iddialı açıklamalarda bulunan Şahin “İdris Naim Şahin birilerinin işine çomak soktu onun için böyle oldu” dedi. Şahin ayrıca ''Başbakan İmralı süreci için bakan harcadı'' diyen Bahçeli'ye ''Doğru söylemiş'' yanıtını verdi.


  ŞAHİN: SÖZLERİM ÇARPITILDI


  "HAKKIMDA KARALAMA KAMPANYASI YÜRÜTÜLDÜ"

   Eski Bakan, görev değişikliğinin olağan bir durum olduğunu belirterek, “Hakkımda medya üzerinden karalama ve itibarsızlaştırma kampanyası yürütüldü. ‘Bu adam birilerinin oyununu bozdu. Siz de bu adamı bozun’ denilerek talimat verildi” dedi.

  Eski bakan Şahin: Birilerinin işine çomak sokunca..

  Eski bakan Şahin: Birilerinin işine çomak sokunca.. #2

  BAHÇELİ SORUSUNA KAÇAMAKLI CEVAP

  MHP lideri Devlet Bahçeli’nin kendisine sahip çıkan sözlerinin hatırlatılması üzerine ise Şahin, “Doğru söylemiş, o ifadeler sayın Bahçeli'nin kendi siyasi görüşüdür. O konuyla ilgili bir şey söylemem” diye konuştu. Şahin gazetecilerin yanından ayrılırken de, “İdris Naim Şahin birilerinin işine çomak soktu onun için böyle oldu” dedi.

  Eski bakan Şahin: Birilerinin işine çomak sokunca.. #3

  ERDOĞAN BAHÇELİ'Yİ ELEŞTİRİRKEN İDRİS NAİM ŞAHİN'İN HALLERİ

  Başbakan Erdoğan bugün parti grubunda MHP lideri Devlet Bahçeli'yi eleştirirken 'Yavru muhalefetin lideri kalkıp da bir tespitte bulunuyor: Filanca bakan gayretliydi, çok başarılıydı. Onun görevden alınması noktasında taziyelerini bildiriyor adeta. Hayırdır, ne zamandan beri sizden bizim ekibimize övgüler gelmeye başladı. Önce Bahçeli, nerde durduğunu tespit etsin, niyet okuyuculuğunu bıraksın Biz hangi arkadaşımızı nereye getireceğimizi biliriz tavsiyesine ihtiyacımız yok. Bizi bizden daha iyi bilemez. Bu işlerden nasibini almak önemli tabii. Dert tabi başka. AK Parti içinde soru işaretlerine neden olabilir miyiz? Bizim birliğimizi bozmaya gücün yetmez, kendine bak.' dedi. Erdoğan bu açıklamaları yaptığı sırada parti grubunda olan İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin'in hareketleri dikkatlerden kaçmadı. Erdoğan'ın sözlerini dinlerken İdris Naim Şahin'in hareketleri çok manidardı.

  ERDOĞAN GRUPTA KONUŞURKEN İDRİS NAİM ŞAHİN

  Eski bakan Şahin: Birilerinin işine çomak sokunca.. #4

  Görüş Bildir