Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
360.472
-0.23%
24ºC
İstanbul
Çok bulutlu 24 C

  Fatih Altaylı:Aysal Galatasaray'ı yönetecek biri değil

  Fatih Altaylı TV8'de katıldığı İzzet Paşa adlı programda kendisine sorulan soru üzerine çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  • 26.09.2013 - 00:30
  Fatih Altaylı:Aysal Galatasaray'ı yönetecek biri değil

  Fatih Altaylı:Aysal Galatasaray ı yönetecek biri değil #1

  İzzet Paşa'nın sunduğu programa katılan Fatih Altaylı kendine yöneltilen bir soru üzerine çok çarpıcı açıklamalar yaptı. 

  İzzet Paşa'nın Altaylıya "Galatasaray gibi bir kulübe yakıştımı takım kaptanlığı yapmış,  divan üyesi bir hocayı basın yoluyla göndermek." sorusuna Altaylı sert bir cevap verdi.

  ÜNAL AYSAL BİR İLKTİR

  Altaylı "Ünal Aysal Galatasaray'ı yönetmeye layık ve muktedir bir kişi değil.Çünkü Aysal 63-64 yaşlarında Galatasaray Kulübü'ne üye olmuş daha öncesinde kulüple hiçbir ilişkisi olmamış sporu bilmeyen, kulübün içinden gelmemiş bir insan ve Galatasaray başkanları tarihinde bir ilktir. Galatasaray başkanlarına baktığınız zaman tamamı yönetim kurumlarında çeşitli görevler almışlar zaman içerisinde üye olmuş, asbaşkan olmuş, muasib olmuş, ikinci başkan olmuş daha sonra başkan olmuş isimler var. İlk örnek Ünal Aysal'dır. Bunların içinden geçmeden Galatsaray diye bir kulüp varmış bende ona üye olayım diye gelmiş bir vatandaştır."dedi.

  GALATSARAY ZOR DURUMDA OLDUĞUNDAN SEÇTİ

  Fakat Ünal aysal'da para olduğu için ya da para olduğu zannedildiği için Galatasaray Spor Kulubü'de bir mali bunalımdan çıkmak istediği için Ünal Aysal yönetime talip olduğunda Galatasaray'da kendisini başkan seçme teveccühü gösterdi." diye konuştu.

  FATİH ALTAYLI'NIN ÜNAL AYSAL AÇIKLAMASI


  Görüş Bildir