Euro
15.3958
0.40%
Dolar
13.5021
0.48%
Altın
788.2700
0.27%
Borsa
2,082.81
-0.14%
Bitcoin
575.785
-1.26%
4ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 4 C
  Ferrari İtalya'daki özel geceye 2 Türk'ü davet etti

  Ferrari İtalya'daki özel geceye 2 Türk'ü davet etti

  Dünyaca ünlü İtalyan otomobil markasının çok özel gecesine 2 Türk işadamı da davet edildi..
  • 28.08.2012 - 08:52

  Ferrari İtalya daki özel geceye 2 Türk ü davet etti #1

  Lüks spor otomobil Ferrari'den en 5'ine sahip olan 120 zengin, İtalya'da "Çok özel" davetli olarak ağırlandı. Bu davete iki Türk işadamı da katıldı

  İtalya'da dünyanın en ünlü spor otomobili Ferrari, müşterilerini ağırladı. Ülkenin en nüfuzlu işadamlarından olan Ferrari'nin Yönetim Kurulu Başkanı Luca Cordero di Montezemolo'nun davetine Türkün Holding'in patronu Erol Türkün ile gayrimenkulcü Mehmet Selim Dalaman da katıldı. Türkün ve Dalaman, İtalya'ya İstanbul plakalı Ferrari'leriyle gitti.

  Ferrari İtalya daki özel geceye 2 Türk ü davet etti #2

  4 GÜN 4 GECE EĞLENCE

  Takvim'in haberine göre, İtalya'da düzenlenen bu davette dünyanın çeşitli ülkelerinden 120 kişi hazır bulundu. Ferrari'nin birçok kriteri göz önünde bulundurarak davet ettiği isimler, İtalya'da 4 gün boyunca özel partilerde boy gösterdi. Her akşam için ayrı bir parti verildi. İlk gece hazırlanan davete katılım 'kırmızı', ikinci geceki partiye katılım ise sadece 'beyaz' kıyafetler ile gerçekleştirildi.

  DAVETİYE ŞARTLARI

  Dünyanın birçok ülkesinde 'Ferrari sahiplerine özel kulüpler" bulunuyor. Bu kulüplere katılım için 1 Ferrari sahibi olmak yeterli oluyor. Ancak Türkün ve Dalaman'ın katıldığı partiye sadece çok özel müşteriler çağrılıyor. Benzer partiler, çeşitli ülkelerde de düzenleniyor. Ancak en görkemlisinin İtalya'da düzenlendiği belirtiliyor. Özel müşteri olarak partiye katılmak için en az 5 adet Ferrari'nizin olması gerekiyor. Belirli bir sosyal statüye mensup olmanız ve yabancı dil bilmeniz gibi şartlar aranıyor.

  120 ZENGİN ARASINDA

  Mehmet Selim Dalaman, davete katılan 120 kişi arasındaydı. Dalaman'ın sahibi olduğu Vizzion İnşaat, yurtiçi ve yurt dışında gayrimenkul alanında proje geliştirme, uygulama, danışmanlık alanlarında hizmet veriyor.


  Görüş Bildir