Petrol
95.78
-0.84%
Euro
18.1561
-0.57%
Dolar
18.0854
0.04%
Altın
1.016
-0.51%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
385.146
-9.47%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C
  Fethullah Gülen Erdoğan'a geçmiş olsun demedi

  Fethullah Gülen Erdoğan'a geçmiş olsun demedi

  'AK Parti ve Gülen Cemaati'nin arası açık' diyenlerin en güçlü argümanı: F.Gülen Erdoğan'a hala geçmiş olsun demedi..
  • 17.12.2011 - 12:15

  Fethullah Gülen Erdoğan a geçmiş olsun demedi #1

  AK Parti ve Gülen Cemaati'nin arasının açıldığı iddialarını ortaya atanların en güçlü argümanlarından birisi de Fethullah Gülen'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a hala 'geçmiş olsun' mesajını iletmemesi olarak gösteriliyor.

  AK PARTİ VE CEMAAT ARASINDA ÇATLAK İDDİASI

  Şike yasasının tekrar TBMM'den geçmesiyle AK Parti ve Gülen Cemaati arasındaki çatlağın iyice su yüzüne çıktığı iddia ediliyordu. Öte yandan bu ayrılığın varlığını iddia edenlerin en büyük argümanlarından birisi de, daha önce Kastamonu'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın konvoyuna yönelik PKK saldırısı sonrası 'geçmiş olsun' mesajı yayınlayan Fethullah Gülen'in, ameliyatı sonrası Erdoğan'a 'geçmiş olsun' mesajı yayınlamaması..

  Bu yöndeki iddiaları geçtiğimiz günlerde köşesine taşıyan isimlerden birisi de Yeni Şafak gazetesi yazarlarından Özlem Albayrak'tı.

  GÜLEN HALA GEÇMİŞ OLSUN MESAJI YAYINLAMADI

  Gülen'in geçtiğimiz mayıs ayında Kastamonu mitingi sonrasında Başbakan Erdoğan'ın konvoyuna yapılan saldırıyı kınayıp, 'Cenab-ı Allah'tan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı bu millete bağışlamasını...' diye başlayan bir geçmiş olsun mesajı yayınladığını anlatan Albayrak; Başbakan'ı günlerce evine bağlayan, geçirdiği ciddi operasyon sonrası Pensilvanya'dan tek bir cümle çıkmamasını çatlağın boyutunu ölçen bir metre olarak sundu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir