Euro
15.0882
-0.94%
Dolar
13.5192
-0.96%
Altın
777.5830
-1.33%
Borsa
1983
-0.73%
Bitcoin
514.375
2.54%
7ºC
İstanbul
Çok bulutlu 7 C

  Fethullah Gülen'den taziye mesajı

  Fethullah Gülen, Gaziantep'teki terör saldırısı ve Uludere'de yaşananlarla ilgili taziye mesajı yayınladı.
  • 22.08.2012 - 10:28
  Fethullah Gülen'den taziye mesajı

  Fethullah Gülen den taziye mesajı #1

  Fethullah Gülen, Gaziantep'teki terör saldırısı ve Uludere'deki feci kazada vefat edenler için taziye mesajı yayınladı.

  İşte Fethullah Gülen'in taziye mesajı;

  GÜNAHSIZ YAVRULARI HEDEFE KOYDULAR

  "Beraberlik ruhunun ve içtimâî huzurun adresi olan Gaziantep'teki elim terör saldırısı bir kere daha yürekleri dağladı. Şer odakları yine günahsız yavruları bile hedefe koydular ve karanlık oyunlarını masumlar üzerinden oynadılar/oynuyorlar. Mel'un saldırılarla, bu toprakların ikbalini karartmaya, aziz milletimizin önünü kesmeye ve bizi bize düşürmeye çalışıyorlar. Fakat, Allah'ın izniyle halkımızın sabır, sağduyu ve itidali, şerirlerin kirli emellerine ulaşmalarına mani olacaktır.

  YARALILAR ACİL ŞİFALAR NİYAZ EDERİM

  Gaziantep'teki hain saldırıda vefat eden vatandaşlarımıza ve Uludere'de minibüsün devrilmesi neticesinde şehit olan Mehmetçiklerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve yakınlarına sabr-ı cemil diler; Hazreti Şâfi'nin yaralılara acil şifalar lütfetmesini niyaz ederim.

  İSTİHBARAT MEVZUUNDA HASSAS OLUNMALI

  Menfur saldırı münasebetiyle terörü ve bu saldırıları gerçekleştirenleri bir kez daha lanetliyor; içeride ve dışarıda ülkemizin ikbaline pusu kurmak için fırsat kollayan insî şeytanlara imkan verilmemesi için başta istihbarat mevzuunda daha hassas olunması ve her türlü tedbirin alınması dileğiyle bütün milletimize taziyetlerimi sunuyorum."


  Görüş Bildir