Euro
15.3128
0.16%
Dolar
13.6308
0.30%
Altın
794.6250
0.00%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
496.972
-3.63%
1ºC
İstanbul
Çok bulutlu 1 C
  Gazeteci Cüneyt Ünal Suriye'de serbest bırakıldı

  Gazeteci Cüneyt Ünal Suriye'de serbest bırakıldı

  CHP Hatay Millitvekili Hasan Akgöl: "Gazeteci Cüneyt Önal şu an yanımızda."
  • 17.11.2012 - 11:33

  Gazeteci Cüneyt Ünal Suriye de serbest bırakıldı #1

  CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, ''Suriye'de tutuklu bulunan gazeteci Cüneyt Ünal'ı teslim aldık. Cüneyt'in sağlık sorunu bulunmuyor. Gün içerisinde Lazkiye'ye, oradan da Türkiye'ye gelmeyi planlıyoruz'' dedi.

  "İYİYİM VE ÇOK MUTLUYUM"

  CHP'li Akgöl'ün ardından kısa bir süre sonra açıklama yapan Suriye'de tutuklu bulunan gazeteci Cüneyt Ünal, ''Şuan milletvekillerimizin yanındayım. İyiyim ve çok mutluyum. Herhangi bir sıkıntım yok. Anne ve babamın hayırlı dualarıyla hayatta durdum. Anne ve babamın ellernden öpmek için sabırsızlıkla bekliyorum'' dedi. 

  CÜNEYT ÜNAL'IN İLK FOTOĞRAFI

  Gazeteci Cüneyt Ünal Suriye de serbest bırakıldı #2

  GETİRİLDİĞİ OTELDE AİLESİYLE KONUŞTU

  Gazeteci Ünal'ın, CHP heyetinin kaldığı otele getirildi.Ardından A Haber'in canlı yayınında sesi titreyerek anne ve babasına mesaj gönderdi. Ünal " Anne ve babamın hayırlı dualarıyla hayatta durdum. Anne ve babamın ellernden öpmek için sabırsızlıkla bekliyorum'' dedi.

  Gazeteci Cüneyt Ünal Suriye de serbest bırakıldı #3

  90 gündür Suriye'de rehin tutulan Ünal için bir CHP heyeti Suriye'ye gitmişti. Ünal ile birlikte esir alınan Filistinli gazeteci Beşar Kadumi'nin durumuyla ilgili ise gelişme yok. 

  ABDULLAH GÜL'DEN İLK AÇIKLAMA

  Abdullah Gül, Ünal'ın serbest bırakılmasıyla ilgili, "Cüneyt Ünal'ın serbest bırakılmasıyla ilgili gayretleri takdir etmek gerekli. Bunlar iyi gelişmeler."dedi. 

  ESAD HABERİ OLMADIĞINI ÖNE SÜRMÜŞTÜ

  Daha önce de Suriye’ye giden CHP heyeti, Devlet Başkanı Beşşar Esad’la görüşmüştü. Esad’ın Cüneyt Ünal’ın kaçırıldığından haberi olmadığı öne sürülmüştü. Yetkililere talimat veren Esad’ın söz konusu gazetecinin serbest bırakılmasını istediği ifade edilmişti.

  Gazeteci Cüneyt Ünal Suriye de serbest bırakıldı #4


  Görüş Bildir