Euro
10.1437
0.26%
Dolar
8.6389
0.14%
Altın
494.15
0.39%
Borsa
1.407
1.58%
Bitcoin
374.001
0.73%
19ºC
İstanbul
Bulutlu 19 C

  Gaziantep'te teröre tepki eyleminde polise ateş açıldı

  Gaziantep’te teröre lanet eylemi esnasında karşıt bir grubun da eylem yapması tansiyonu arttırdı.
  • 09.09.2015 - 09:00
  Gaziantep'te teröre tepki eyleminde polise ateş açıldı

  Gaziantep te teröre tepki eyleminde polise ateş açıldı #1

  Son günlerde yaşanan terör saldırıları sonrası yürüyüş yapan bir grup ilk önce HDP il binasına yürüyerek Türk Bayrağı asmak istedi. Polisin engellediği grup daha sonra HDP’nin ilçe binalarının bulunduğu mahallelere yürüdü. Vatan Mahallesine gitmek isteyen grubu polis engelledi.

  POLİS, GRUPLAR KARŞILAŞMASIN DİYE ÇABA HARCADI

  Terör olaylarını protesto eden grubun Vatan Mahallesine doğru ilerlediğini duyan karşıt görüşlü bir gurup Beybahçe Mahallesinde toplandı. Polis, her iki grubun karşılaşmaması için yoğun çaba harcadı. Terörü protesto etmek için yürüyüş düzenleyen grup daha sonra geri dönerek il merkezine doğru gitti. Diğer grup ise dağılmak istemeyince polis müdahale etti.

  Gaziantep te teröre tepki eyleminde polise ateş açıldı #2

  MASKELİ GÖSTERİCİLER POLİSE ATEŞ AÇTI

  Grubun içinde bulunan yüzü maskeli bazı kişiler dağılmalarını isteyen polislerin üzerine ateş açtı. Olayda bir polis memuru bacağından yaralandı. Polisler ile yüzü maskeli grup arasında çatışma yaşandı. Yaralı polis memuru Fatih Y. ise polis aracıyla Düztepe Yaşam Hastanesinde tedavi altına alındı. Yaşanan olay sonrası hastaneye giden Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Emniyet Müdürü Erhan Gülveren yaralı polis memuru hakkında bilgi aldı.

  Gaziantep te teröre tepki eyleminde polise ateş açıldı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir