Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
324.784
-0.67%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C
  Hayrünnisa Gül'ün konuğu Köşk'te mutfağa girdi

  Hayrünnisa Gül'ün konuğu Köşk'te mutfağa girdi

  Hayrünnisa Gül, Çek Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'nın eşi Livia Rosamunda Klausova'ya Köşk'ün yenilenen mutfağını gezdirdi
  • 14.02.2012 - 17:24

  Hayrünnisa Gül ün konuğu Köşk te mutfağa girdi #1

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Çek Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Vaclav Klausova'nın eşi Livia Rosamunda Klausova'ya Çankaya Köşkü'nün yenilenen bölümlerini gezdirdi.

  YENİLENEN KÖŞK'Ü GEZDİRDİ

  Çankaya Köşkü'ndeki resmi karşılama töreni ve baş başa görüşmelerde cumhurbaşkanlarına eşlik eden Hayrünnisa Gül ve Livia Klausova, Cumhurbaşkanı Gül ve Çek Cumhurbaşkanı Klaus heyetlerarası görüşmelere geçerken, Çankaya Köşkü'nde yenilenen kabul salonu ve resepsiyon salonlarını gezdi.

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

  Türkiye'ye yaptıkları ziyaret çerçevesinde Çankaya Köşkü'ne daha önce de geldiğini ve salonlarda büyük değişiklikler gözlemlediğini belirten Klausova, "Yenilenen köşkü gezdirebilir misiniz?" talebinde bulundu. Klausova'nın isteği üzerine gerçekleşen gezi sırasında Hayrünnisa Gül, konuğuna yapılan çalışmaları ve yenilikleri anlattı.

  DEĞİŞİKLİKLERİ ÇOK BEĞENDİ

  Restorasyon çalışmalarına ilgi duyduğunu ve kendi ülkesinde de çeşitli çalışmalara öncülük ettiğini ifade eden Klausova, yapılan değişiklikleri çok beğendiğini ifade etti.

  Resepsiyon salonunu gezerken, köşk mutfağını da gören bayan Klausova, akşam onurlarına verilecek akşam yemeğinin hazırlık çalışmalarını görünce keyifli anlar yaşandı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir