Euro
15.1170
-0.83%
Dolar
13.3088
-0.87%
Altın
788.5350
-0.91%
Borsa
2,014.21
-1.36%
Bitcoin
577.255
0.86%
7ºC
İstanbul
Çok bulutlu 7 C
  HDP'liler terörist cenazesi görüntüsünü inkar etti

  HDP'liler terörist cenazesi görüntüsünü inkar etti

  Saldırı hazırlığı yaparken öldürülen teröristlerin cenazesine HDP sahip çıktı. Meclis'te iftira diyen HDP'lilere fotoğraflar gösterildi.
  • Haber Merkezi
  • 12.10.2017 - 08:02

  Muğla'da Fırtına adıyla düzenlenen terör operasyonunda etkisiz hale getirilen teröristlerin cenazesini HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş ile Mardin Milletvekili Erol Dora aldı.

  Örgütün siyasi kanadı olarak terörist cenazelerine sahip çıkan HDP'li vekillerin fotoğrafları Meclis'te de tartışmalara neden oldu.

  AK PARTİ'Yİ SUÇLADI

  HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, AK Parti'nin terörle ilişkisi olduğunu iddia etti.

  HDP liler terörist cenazesi görüntüsünü inkar etti #1

  TERÖRİST CENAZESİNİ ALAN HDP'LİLER

  HDP'li vekilin bu iddiası üzerine AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Terörle arasına mesafe koyacak birisi varsa o da ait olduğu partidir." diye cevap verdi.

  AK Partili Muş, "Bakın, geçenlerde Muğla’da yapılan operasyonda 5 terörist etkisiz hâle getirildi. Bugün onların cenazesini almaya giden 2 HDP’li milletvekili var, şu an burada değiller.

  HDP liler terörist cenazesi görüntüsünü inkar etti #2

  O 5 TERÖRİST KİMLERİ KATLETMEYE GİDİYORDU

  O 5 terörist kimleri katletmeye gidiyordu? İnsanımızı, masumları, sivilleri ama o cenazelere sahip çıkan Halkların Demokratik Partisi, başka kimse yok orada. İlla terörle arasına birisi mesafe koyacaksa o da sizsizin." diye devam etti.

  HDP İFTİRA DEDİ

  HDP Grup Başkanvekil Ahmet Yıldırım'ın "iftira" atıldığını söylemesi üzerine AK Partili vekil "Hangi iftira, adli tıbbın önündeler ya! Adli tıbbın önündeler Sayın Yıldırım, burada bak fotoğrafları." dedi ve fotoğrafları gösterdi.

  HDP liler terörist cenazesi görüntüsünü inkar etti #3


  Görüş Bildir