Euro
10.2709
0.01%
Dolar
8.4554
-0.55%
Altın
501.15
0.37%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
417.248
-1.38%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 17 C
  Hulusi Akar askere moral için Şırnak'ta bayrama girdi

  Hulusi Akar askere moral için Şırnak'ta bayrama girdi

  Org. Hulusi Akar, beraberindeki kuvvet komutanlarıyla geceyi Şırnak'ta geçirdi, bayram namazını Cizre'de vatandaşlarla kıldı
  • AA
  • 15.06.2018 - 09:03

  Orgeneral Hulusi Akar, akşam saatlerinde Şırnak'a gelerek, beraberindeki komuta kademesiyle birlikte bir takım denetlemelerde bulundu.

  Orgeneral Akar buradan beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Adnan Özbal ile askeri helikopterle 23. Piyade Tümen Komutanlığına gitti.

  BAYRAM NAMAZINI CİZRE'DE KILDI

  Daha sonra şehit aileleri ve gazilerle fotoğraf çektiren Orgeneral Akar, geceyi 23. Piyade Tugay Komutanlığında geçirdi. Sabah helikopterle Cizre'ye geçen Orgeneral Akar, beraberindeki kuvvet komutanları ve Şırnak Valisi Mehmet Aktaş ile bayram namazını Huzur Camisinde kıldı.

  Hulusi Akar askere moral için Şırnak ta bayrama girdi #1

  ÇARŞIDA GEZDİ, MEHMETÇİKLE BAYRAMLAŞTI

  Namaz sonrası vatandaşlarla bayramlaşan Orgeneral Akar, bir süre çarşıda gezdi. Bir restoranda kahvaltı yapan Orgeneral Akar, buradaki vatandaşlarla bayramlaştı, sohbet etti. Orgeneral Akar ve beraberinki komutanlar daha sonra 172. Zırhlı Tugay Komutan Yardımcılığına giderek Mehmetçik'le bayramlaştı.

  Hulusi Akar askere moral için Şırnak ta bayrama girdi #2

  Hulusi Akar askere moral için Şırnak ta bayrama girdi #3

  Hulusi Akar askere moral için Şırnak ta bayrama girdi #4

  Hulusi Akar askere moral için Şırnak ta bayrama girdi #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir