Euro
10.3789
0.68%
Dolar
8.8407
0.9%
Altın
498.34
1.51%
Borsa
1.389
-0.88%
Bitcoin
373.058
-1.21%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 19 C

  Hulusi Akar ve Hakan Fidan bir araya geldi

  Milli Savunma Bakanı Akar, TSK komuta kademesi ve MİT Başkanı Hakan Fidan, dün gece MSB'de gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.
  • AA
  • 14.10.2019 - 12:10
  Hulusi Akar ve Hakan Fidan bir araya geldi

  Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Fırat'ın doğusundaki teröristlere yönelik icra edilen Barış Pınarı Harekatı planlandığı şekilde başarıyla devam ederken, Milli Savunma Bakanı Akar ve TSK komuta kademesinin de harekatın sevk ve idaresine yönelik yoğun mesaisi sürüyor.

  MİT BAŞKANI'YLA TOPLANTI

  Barış Pınarı Harekatı'nı anbean takip eden Akar ve komutanlar, dün gece de önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Milli Savunma Bakanlığı'nda sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden toplantıya; Hulusi Akar ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kuvvet Komutanları ve MİT Başkanı Hakan Fidan da katıldı.

  Hulusi Akar ve Hakan Fidan bir araya geldi #1

  SON GÖRÜNTÜLER İNCELENDİ

  Kuvvet Komutanlıklarının Harekat Merkezleri ve bölgedeki birliklerin komutanları ile video konferans yöntemiyle görüşülen toplantıda, sahadan gelen son görüntüler de detaylı olarak incelendi.

  Hulusi Akar ve Hakan Fidan bir araya geldi VİDEO

  Hulusi Akar ve Hakan Fidan bir araya geldi #2

  Gelen anlık bilgiler kapsamında değerlendirmeler yapılırken, harekatın emniyetle devamı için ABD'li ve Rus muhataplarla her kademede karşılıklı bilgi alışverişi de gerçekleştirildi.

  Hulusi Akar ve Hakan Fidan bir araya geldi #3

  Hulusi Akar ve Hakan Fidan bir araya geldi #4

  Hulusi Akar ve Hakan Fidan bir araya geldi #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir