Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
349.000
6.48%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C
  Hülya Avşar'dan tartışan BDP ve AK Partililere uyarı

  Hülya Avşar'dan tartışan BDP ve AK Partililere uyarı

  Kobanili kadınlara destek olmak için Suruç'a bir ziyaret düzenleyen Hülya Avşar, kısa süreli tartışma yaşayan AK Parti ve BDP'lileri Kürtçe "siyaset yok" diyerek uyardı.
  • 23.11.2014 - 10:04

  TİKAD yönetim kurulu üyeleri ile sanatçı Hülya Avşar, Kobani'den kaçan ve Şanlıurfa Suruç'ta barınan kadınları yaşadıkları çadırlarda ziyaret etti.

  Hülya Avşar dan tartışan BDP ve AK Partililere uyarı #1

  BEN KÜRT KIZIYIM

  Jandarmalar eşliğinde Suruç'a geçen ve kaymakam Abdullah Çiftçi tarafından karşılanan heyet, Ak Parti Milletvekili Zeynep Karahan Uslu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ile birlikte Aligör Mahallesi'ndeki Merkez Yatılı İlköğretim Okulu'nda barınan Suriyelileri ziyaret etti. Hülya Avşar, ziyaret ettiği Suriyeli kadınlarla Kürtçe "Ben Kürt kızıyım" diyerek bir süre sohbet etti.

  Hülya Avşar, Suruç'taki Kobanililer'i ziyaret etti İZLE

  Hülya Avşar dan tartışan BDP ve AK Partililere uyarı #2

  AK PARTİ VE BDP'LİLERE: SİYASET TINNE

  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Milletvekili Zeynep Karahan Uslu'nun bulunduğu grupla birlikte DBP'li belediyeler tarafından Suruç girişine kurulan Kobani çadır kentine geçti. AK Parti ile DBP arasında çalışmaların kıyaslanması üzerine yaşanan kısa süreli tartışmanın arasına giren Hülya Avşar, "Burada insani yardım için bulunuyoruz. Bu yüzden burada siyaset yapmayın. Siyaset tınne (yok)" diyerek ortamı yumuşattı.

  Hülya Avşar dan tartışan BDP ve AK Partililere uyarı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir