Hüseyin Gülerce'den Aziz Yıldırım'a sert eleştiri - Video

Hüseyin Gülerce'den Aziz Yıldırım'a sert eleştiri - Video

ENSONHABER.com / DETAY HABER Fethullah Gülen cemaatinin önde gelen isimlerinden Zaman yazarı Hüseyin Gülerce, Habertürk ekranlarında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

"BİZ KİMSEYLE MUHATAP DEĞİLİZ"

Son günlerin en çok tartışılan konularından biri olan 'Cemaat Fenerbahçe'yi ele geçirmeye çalışıyor' yönündeki iddiaları sert bir dille yalanlayan Gülerce: "Biz kimseyle muhatap değiliz. Ama bu toplumu rahatsız eder. Fenerbahçe kulünün ideoljik mesajlar vermesi neyin nesi. Taraftarlar arasında her görüşten, her inançtan insanlar var. " dedi.

AZİZ YILDIRIM'A SERT ELEŞTİRİ

Sözlerine Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı'nın yazısından alıntılar yaparak devam eden Zaman yazarı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın tutumunu sert bir dille eleştirdi. Gülerce sözlerine şöyle devam etti: "Fatih Altaylı'da çok güzel sormuş. Ya kardeşim sen bize şikeyle ilgili konuş. Sen bunlara cevap vereceğine, her sıkıştığında Atatürk'e sahip çıkıyorsun. Atatürk'ü de rahat bıraksınlar. Şu anda köşeye sıkışan herkes cemaat adı altında hizmet hareketine saldırmayı bir yol bellemiş. Ama bu geri tepecektir."

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ!..