Dolar
7.9671
0.3691%
Euro
9.4492
0.6143%
Altın
1901.9
-0.1155%
Borsa
1190.63
-0.6417%
G. Altın
487.203
0.2495%
Bitcoin
102982.54
-0.5434%
18ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 18 C

  İçişleri Bakanı Soylu çevik kuvvet polislerine seslendi

  İçişleri Bakanı Soylu, "Terörle olan mücadelemize kararlılıkla devam edeceğiz" dedi.
  • Haber Merkezi
  • 12.12.2016 - 11:12
  İçişleri Bakanı Soylu çevik kuvvet polislerine seslendi

  soylu

  Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nü ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şunları söyledi:

  KANLARI YERDE KALMAYACAK

  "Biliniz ki secdeye giden her alın Cenab-ı Allah'a sizin için dua ediyor. Allah sizi korusun diye dua edenler, Mekke'de dua edenler sizin muhafaza edilmeniz için dua ediyor. Şu durum çok nettir; burada yeni bir ruhla, yeni bir anlayışla başlayacağız. Terörle mücadelemiz kararlılıkla devam edecek. Şu çok nettir, burada bugün yeni bir ruhla bu işe başlayacağız. Bu arkadaşlarımızın kanı yerde kalmayacak. Hiç kimsenin endişesi olmasın.

  HESABI ACIMASIZCA SORULACAK

  Dışarıdakiler ve içeridekilerin hesabı acımasızca sorulacaktır. Demokrasi ve hukuk devleti rehberimizdir. Ama sivil toplum örgütlerine, siyasi partilerine, dünyadaki sözde hukuk adamlarına sığınarak mesafe alamayacaklarını herkesin bilmesini istiyoruz. Kararlılığımız nettir sevgili kardeşlerim.

  TÜKENİŞLERİNİ GÖRECEKSİNİZ!

  Yolumuz açıktır, tükenişlerini göreceksiniz! Hepiniz adım attığınızda şu aziz milletimiz sizi gördüğünde elbislerinizin içinde sizi gördüğünüzde sizi öyle nazlıyor ki o nazın içinde size dua ediyor. Korku bize değildir, ürkmek bize değildir. Akıl bizedir, cesaret bizedir. Muhakkak merhamet bizedir ama milletimizin talebi de bizedir. Bizim görevimiz memleketin her sanimetre karesini güvenli kılmaktır. Büyük medeniyetimizin hiç bir endişesi olmasın.

  İçişleri Bakanı Soylu çevik kuvvet polislerine seslendi #2

  MUHAKKAK ÜZÜLECEĞİZ, ÜZÜNTÜ İNSANLIK İÇİNDİR

  Muhakkak üzüleceğiz, üzüntü insanlık içindir. Gözyaşı de dökeceğiz, biz insanız. Birbirimize sarılıp, birbirimize kenetleneceğiz, bazen cümleler, kelimeler boğazımızda düğümlenecek. Biz kenetlenir, birbirimize omuz omuza vereresk mücadele verirsek bizim üzerimizde plan yapanlara hesabını sorarız. Herkesin bir hesabı var ama Cenab-ı Allah'ın hesabı da var."

  Görüş Bildir