Dolar
7.6735
0.1997%
Euro
8.9258
0.2088%
Altın
1862.26
0.0273%
Borsa
1124.17
0%
G. Altın
459.814
0.2881%
Bitcoin
83779.05
1.8353%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  İkiz damat görenleri şaşırttı

  İzmir'de gerçekleşen bir düğüne katılan davetliler, gördükleri karşısında adeta şaşkına döndü..
  • 21.07.2012 - 18:09
  İkiz damat görenleri şaşırttı

  İkiz damat görenleri şaşırttı #1

  İzmirli Leman Nurioğlu (27) ile Zonguldaklı Orçun Pat (27), okul arkadaşlıklarını aşka, aşklarını bir ömür boyu beraberliğe taşırken, damadın kendisine bir su damlası kadar benzeyen ikizi Onur Pat (27) düğünde davetlileri şaşkına çevirdi.

  Davetlilerin, ses tonları bile aynı olan ikiz kardeşleri karıştırması, renkli sahnelerin yaşanmasına neden olurken, güzel gelin Leman Nurioğlu Pat, "Telefonda karıştırsam da benim kocam daha yakışıklı" diyerek kalp gözünün ayırt etmeye yettiğini söyledi.

  DİŞLERİNDEKİ ÇARPIKLIK BİLE AYNI

  Leman Nurioğlu, Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Turizm Otelcilik, Onur Pat ise Turizm Seyahat Bölümü'nü okudu. Üniversitede 2005'te başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşürken, ailesi Zonguldak'ın Devrek İlçesi'nde oturan Onur Pat, sevdiği kızın ardından İzmir'e geldi.  Leman Nurioğlu, İzmir Kent Hastanesi'nde yönetici asistanı oldu; nişanlandığı Orçun Pat da aynı hastanede Mali İşler Bölümü'nde çalışmaya başladı. Evlilik için hazırlanan gençler, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen çifte düğünle dünya evine girdi.

  'SESLERİ BİLE AYNI AMA BENİM KOCAM DAHA YAKIŞIKLI'

  Eşinin ikiziyle öğrenciyken tanıştıklarını ve şaşırıp karıştırdığını belirten genç gelin Leman Pat, şöyle konuştu:
  "Orçun'la Onur birbirlerine çok benziyorlar. Sadece boy, pos, sima değil yürüyüşleri, ses tonları bile aynı. Hatta ikisinin dişlerindeki çarpıklık bile aynı.

  İlk zamanlarda şaşırmadım dersem yalan olur. Artık bir arada olduklarında karıştırmıyorum. Ama telefonda beni hala kandırabiliyorlar. Kına gecemiz ve düğünümüzde eşimin ikizinin olması davetlileri çok şaşırttı. Kına gecesinde kayınbiraderimi günlük giysiler içinde görenler, 'Damada bak nasıl giyinmiş' derken, gerçeği öğrendiklerinde çok şaşırdılar.

  'DÜĞÜN GECESİ EŞİM DİYE KUTLAYAN ÇOK OLDU'

  Orçun'la Onur'un ikiz olması düğünümüzde çok renkli anlara, anılara neden oldu. Düğün gecesi Onur'u 'eşim' diye kutlayan çok oldu. İkisini bir arada gördüklerinde gözlerine inanamadıklarını söylediler. Düğünde Orçun papyon taktı da aralarında bir farklılık oldu. Gerçekten iki kardeş birbirine çok benziyor; biraz Onur toplu ama benim kocam daha yakışıklı. İki kardeş birbirlerine de çok düşkünler."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir