Euro
9.5547
0.4%
Dolar
7.8775
0.2%
Altın
466.15
0.87%
Borsa
1.322
-0.26%
Bitcoin
151.406
0.77%
12ºC
İstanbul
Bulutlu 12 C

  İlköğretim öğrencisi okulun 4. katından atladı

  İstanbul'da şaşırtan olay..
  • 19.12.2012 - 13:39
  İlköğretim öğrencisi okulun 4. katından atladı

  İlköğretim öğrencisi okulun 4. katından atladı #1

  İstanbul Esenler'deki Ressam Şevket Sağ İlköğretim Okulu'nun 8. sınıf öğrencisi 14 yaşındaki B.M. okulunun 4'ncü katındaki penceresinden atlayarak ağır yaralandı. Olaya tanık olan öğrencilerin anlattığına göre B.M okulda yapılan "yasak madde" aramasından sonra pencereden atladı. Bu aramada B.M'nin çantasından cep telefonu çıktığı, okul yönetiminin öğrenciye bu durumla ilgili ailesine bilgi verileceğini bildirdiği ileri sürülüyor.

  İlköğretim okulunda gerçekleşen olay iddiaya göre şöyle gelişti, öğretmenler sabah saatlerinde okulda arama yaptı. Öğrencileri zararlı maddelerden uzak tutmak amacıyla yapılan aramada 14 yaşındaki B.M.'nin çantasında okula sokulması yasak olan cep telefonu bulundu.

  ÖĞRENCİLERİN GÖZÜ ÖNÜNDE ATLADI

  Genç kızın telefonuna el koyan öğretmeni, ailesine haber vereceğini söyledi. Dersin bitmesinin ardından bahçeye çıkan öğrenciler büyük şok yaşadı. B., bahçedeki öğrencilerin gözü önünde dördüncü kattaki pencereden kendisini bırakarak beton zemine düştü.

  DURUMU AĞIR

  Kanlar içerisinde kalan genç kız hemen öğretmenleri tarafından hastaneye kaldırıldı. 14 yaşındaki kız öğrencinin durumunun ağır yoğun bakım servisinde müdühale edildiği öğrenildi.

  Olay sırasında bahçede olduklarını söyleyen öğrenciler "Bahçedeyken yukarıdan bir şeyin düştüğünü gördük. Arkamızı döndüğümüzde kız kanlar içerisindeydi. Hepimiz ağladık" şeklinde konuştu.

  Okul yönetimi habercilerin sorularına yanıtlamayı reddetti, bu konuda bir açıklama da yapmayacaklarını bildirdi. Öte yandan bazı velilerin de gazetecilerle konuşan öğrencileri azarlayarak uzaklaştırdığı gözlendi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir