Euro
10.1365
0.77%
Dolar
8.6321
1.25%
Altın
486.41
1.23%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
410.465
1.70%
24ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 24 C

  İnce isyan etti: Açıklamalarım televizyonda çıkmıyor

  CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, yaptığı açıklamaların hiçbir televizyon kanalında çıkmadığını söyledi.
  • 07.10.2012 - 17:05
  İnce isyan etti: Açıklamalarım televizyonda çıkmıyor

  İnce isyan etti: Açıklamalarım televizyonda çıkmıyor #1

  İnce, Yalova'da bir restoranda gazetecilere yaptığı açıklamada, partisinin il danışma kurulu toplantısında yaptığı açıklamaların medyada yer almamasını eleştirdi.

   

  "AÇIKLAMALARIM HİÇBİR TELEVİZYONDA ÇIKMIYOR"

  TBMM'de teskere görüşmeleri esnasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'a ''Geçmişte Esad'la tatil yaptın. Bugün kavga yapıyorsun'' dediğini hatırlatan İnce, ''Başbakan meclis kürsüsüne çıkıp bana cevap veremedi. Daha sonra İstanbul'dan bana 'yalancı' dedi. Dün bir basın açıklaması yaptım. Türkiye'nin hiçbir televizyonu buna yer vermedi. Böyle bir şey, böyle demokrasi olur mu? 30 kanaldan bana 'yalancı' diyecek. Ben bir kanalda bile buna cevap veremeyeceğim. Açıklamalarım hiçbir televizyonda çıkmıyor'' dedi.

  Muharrem İnce: Açıklamalarım televizyonda çıkmıyor

  İnce isyan etti: Açıklamalarım televizyonda çıkmıyor #2

  İnce, Başbakan Erdoğan'ın medya üzerinde baskı kurmaktan vazgeçmesi gerektiğini dile getirerek, ''Bana 'yalancı' diyenin cevabını yayınlama hakkımı kullandırsınlar. Haftaya da bir tezkere görüşülecek. Bunları meclis kürsüsünden nasıl yapacağımı herkes görecek. O zaman da kaçamayacak ve yayınlayacaklardır diye düşünüyorum'' ifadesini kullandı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir