Euro
10.8196
0.68%
Dolar
9.3206
0.64%
Altın
529.74
0.64%
Borsa
1.418
0.61%
Bitcoin
577.006
2.32%
16ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 16 C
  İsrailli Doron ve Lübnanlı güzel aynı karede

  İsrailli Doron ve Lübnanlı güzel aynı karede

  Lübnan güzeli Saly Greige'in, Kainat güzellik yarışmasında İsrail temsilcisi Doron Matalon ile aynı karede poz vermesi ülkeyi karıştırdı.
  • 19.01.2015 - 08:36

  guzel

  ABD'nin Miami kentinde Kainat Güzellik Yarışması’nda (Miss Universe) Lübnan’ı temsil eden Saly Greige, İsrail temsilcisi Doron Matalon ile aynı fotoğraf karesinde poz verdiği için ülkesinde tepki çekti.

  LÜBNANLILARDAN TEPKİ

  Slovenya, Japonya, Lübnan ve İsrail temsilcilerinin yer aldığı ‘selfie’ pozunun ardından bazı Lübnanlılar, “düşman devlet” olarak nitelendirdikleri İsrail’in temsilcisiyle etkileşimi nedeniyle Greige’in yarışmadan çekilmesini istedi.

  PEŞİMİ BIRAKMADI

  Sosyal medyada gelen tepkilere karşı kendini savunan Greige, İsrail temsilcisinin yarışma başladığından beri kendisiyle konuşmak ve fotoğraf çektirmek için uğraştığını ancak kendisinin yanaşmadığını söyledi.

  İsrailli Doron ve Lübnanlı güzel aynı karede #2

  "İSRAİLLİ GÜZELİ ENGELLEYEMEDİM"

  Greige, Slovenya ve Japonya temsilcileriyle fotoğraf çekildikleri esnada İsrail temsilcisinin araya daldığını ve bu duruma engel olamadığını ifade etti.

  İsrailli Doron Matalon, fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı. Matalon, "Şaşırmadım ama üzüldüm" dedi.

  Teknik olarak halen savaşta olan iki ülkenin sınırı 2006’daki krizden beri sakin olsa da, Lübnanlılar İsrail’e gitmeleri halinde hapis cezası alıyor ve Lübnan’da hiçbir İsrail ürünü kullanılmıyor.

  İSRAİL HİZBULLAH'I VURDU

  İsrail'in, Suriye'nin güneybatısındaki Golan Tepeleri'nde Hizbullah'a ait araca düzenlediği hava saldırısında biri üst düzey, 5 Hizbullah militanı hayatını kaybetti.

  AA muhabirinin Lübnan güvenlik kaynaklarından aldığı bilgiye göre, İsrail helikopteri, Suriye-İsrail sınırında bulunan Golan Tepeleri’ndeki Kuneytra kentinde devriye gezen Hizbullah'a ait araca saldırı düzenledi. Saldırıda, Hizbullah'ın üst düzey komutanlarından İmad Mugniye'nin oğlu Cihad Mugniye'nin de arasında bulunduğu 5 Hizbullah militanı öldürüldü.

  İsrailli Doron ve Lübnanlı güzel aynı karede #3

  İsrailli Doron ve Lübnanlı güzel aynı karede #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir