Petrol
111.04
-0.39%
Euro
17.5171
0.27%
Dolar
16.3548
-0.06%
Altın
973.82
-0.10%
Borsa
2418
-1.78%
Bitcoin
486.967
0.78%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 20 C
  İstanbul Eczacı Odası'ndan skandal bildiri

  İstanbul Eczacı Odası'ndan skandal bildiri

  İstanbul Eczacı Odası yayınladığı bildiride darbecilere toz kondurmazken, meydana çıkan halkı 'terörist' olarak lanse etti.
  • 21.07.2016 - 21:06

  15 Temmuz'da Fethullahçı Terör Örgütü'nün yönetime el koyma girişimine ilişkin açıklama yapan İstanbul Eczacı Odası, skandal bir bildiri yayınladı.

  Yayınlanan bildiride, "Türkiye Cumhuriyeti Devletine emanet, canımız onların soluğuna emanet evlatlarımızı, eli kanlı terör örgütü zihniyetli bir güruha linç ettirenleri, buradan demokrasi ve kahramanlık devşirenleri lanetliyoruz." ifadeleri yer aldı.

  "UTANÇ VE GÖZYAŞIDIR"

  İşte o bildiri;

  "Sebep her ne olursa olsun, kimin kirli planı sahneleniyorsa sahnelensin, dün geceden bize kalan utanç ve gözyaşıdır. Demokratik bir hukuk devleti olması gereken ülkemizde, yapılan askeri ve sivil darbe girişimlerini lanetliyoruz.

  ELİ KANLI TERÖR ÖRGÜTÜ ZİHNİYETLİ..

  Bu ülkenin, 20 yaşında, vatandaşlık görevi olarak silah altına alınmış, canı Türkiye Cumhuriyeti Devletine emanet, canımız onların soluğuna emanet evlatlarımızı, eli kanlı terör örgütü zihniyetli bir güruha linç ettirenleri, buradan demokrasi ve kahramanlık devşirenleri lanetliyoruz.

  Bu ülkenin askeri, polisi kardeştir. Ve halkı evlatlarına daima sahip çıkmıştır, çıkacaktır.Yaşadığımız bu onursuzluğun ve utancın son olmasını, toplumsal barış ve huzur ortamının bir an önce tesis edilmesini istiyoruz.

  Ne şeriat, ne darbe. Tam bağımsız Türkiye."

  İstanbul Eczacı Odası ndan skandal bildiri #1

  Taksim Meydanı'nda demokrasi nöbeti VİDEO

  İzmir'de demokrasi nöbeti VİDEO

  Bursa'da demokrasi nöbeti VİDEO


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir