Petrol
114.54
0.26%
Euro
16.59
2.15%
Dolar
15.81
1.73%
Altın
918.75
0.00%
Borsa
2385
-0.23%
Bitcoin
487.100
2.63%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C

  İstanbul Emniyet Müdürü'nden Zeytinburnu açıklaması

  İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, Zeytinburnu'nda meydana gelen patlamayla ilgili açıklamada bulundu.
  • 12.07.2014 - 15:49
  İstanbul Emniyet Müdürü'nden Zeytinburnu açıklaması

  İstanbul Emniyet Müdürü nden Zeytinburnu açıklaması #1

  İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, Zeytinburnu’nda bir binanın giriş katında meydana gelen patlamaya ilişkin "Umarım enkaz altında şahıs olma durumu yoktur." dedi. 

  "UMARIM ENKAZ ALTINDA ŞAHIS OLMA DURUMU YOKTUR"

  Patlamanın gaz sıkışmasından olabileceğini söyleyen Altınok, "Gaz sıkışması olduğunu tahmin ediyor arkadaşlar. Böyle patlamalar zaman zaman oluyor. Gaz sıkışması güçlü bir patlama. Hızlı bir şekilde itfaiye ekipleri çalışıyor. Umarım enkaz altında şahıs olma durumu yoktur. İlk aşamada baktığımızda böyle bir iddia yok, yalnız çalışmalar dikkatli bir şekilde devam ediyor. Burada pastahane var, poşet imalathanesi var. Bunun için o anda içeriye giriş çıkışlarda net bir sayı alamıyoruz" şeklinde konuştu.

  "HASTANELERDE DE YOK"

  Zeytinburnu’nda yaşanan patlama sonrası olay yerine gelen birçok kişi, gözyaşları içinde yakınlarını bulmaya çalışıyor. Aile yakınları cep telefonuyla ulaşamadığı yakınlarını panik içinde binanın içerinde ve çevresinde gözyaşları içinde aramaya başladı. Olaya tepki gösteren bazı aileler, birbirlerine sarılarak kendilerini teselli etmeye çalıştı. Olay yerinde Kader Kılıç isimli yeğenini arayan bir aile, “Arıyoruz ama Kaderimize ulaşamıyoruz. Çıkıp çıkmadığını bilmiyoruz. Hastanelerde de yok" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir