Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.390
-0.24%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C
  İzmirli kız saçına Türk bayrağı modeli yaptırdı

  İzmirli kız saçına Türk bayrağı modeli yaptırdı

  İzmir'deki bir kuaför, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kadın müşterisinin saçına, 4,5 saatlik çalışmayla dalgalı Türk bayrağı modeli yaptı.
  • 27.10.2014 - 13:45

  İzmirli kız saçına Türk bayrağı modeli yaptırdı #1

  İzmir'de kuaför Yücel Eryılmaz, ekibiyle birlikte sağlık çalışanı olan müşterisi Ebru Duran'a 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel saç ve makyaj uygulaması yaptı.

  Yüzüne, makyajla Türkiye haritası yapılan Duran'ın kırmızıya boyanan saçı, başına yerleştirilen strafor kalıbı üzerinde dalgalı halde şekillendirildi ve ay yıldız eklenerek Türk bayrağı modeli oluşturuldu.

  Çalışma sonrası konuşan kuaför Yücel Eryılmaz, son dönemde yaşanan gelişmeler ve yaklaşan Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Türk bayrağını saç tasarımına taşıma düşüncesiyle bu çalışmayı yaptıklarını söyledi.

  İzmirli kız saçına Türk bayrağı modeli yaptırdı #2

  İzmirli kız saçına Türk bayrağı modeli yaptırdı #3

  İzmirli kız saçına Türk bayrağı modeli yaptırdı #4

  "ÇOK FANTASTİK BİR ÇALIŞMA"

  Eryılmaz, çalışması hakkında şu bilgileri verdi:

  "Müşterimizin yüzüne Türkiye haritasını temsil eden boyama yaptık. Saçında da dalgalanan Türk bayrağımız var. Bu çalışmamız yaklaşık 4,5 saat sürdü. Çok fantastik bir çalışma, güncel yaşamda kullanılabilecek bir şey değil. Özel tasarım arşivimize eklemiş olduk. Tabi ki bu bir ekip çalışması."

  İzmirli kız saçına Türk bayrağı modeli yaptırdı #5

  BAYRAĞI BAŞ TACI ETMEKTEN GURURLUYUM

  Saçına Türk bayrağı şekli verilen Ebru Duran da müşterisi olduğu Yücel Eryılmaz'ın projesini anlattığında heyecan duyarak kabul ettiğini dile getirerek "Türk bayrağını baş tacı etmekten gurur duydum. Bu çalışma aşamasında hiç bir zorluk çekmedim, gayet keyifli bir çalışma oldu" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir