Euro
9.7548
0.16%
Dolar
8.0795
-0.11%
Altın
460.7
0.03%
Borsa
1.377
0%
Bitcoin
451.912
-3.58%
12ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 12 C
  Kadir İnanır: Kan akmasın diye bu oluşumdayım

  Kadir İnanır: Kan akmasın diye bu oluşumdayım

  Kadir İnanır, "Kimse beni inanmadığım bir yerde bulunmaya zorlayamaz. Kan akmasın diye bu oluşumdayım. Böyle biline"
  • 22.04.2013 - 04:02

  Kadir İnanır: Kan akmasın diye bu oluşumdayım #1

  Türk sinemasının ve Yeşilçam'ın önde gelen aktörlerinden biri olan Kadir İnanır, "Kimse beni inanmadığım bir yerde bulunmaya zorlayamaz. Kan akmasın diye bu oluşumdayım. Böyle biline" dedi.

  Akil İnsanlar Heyeti Akdeniz Bölgesi Grubu, başkan vekili Lale Mansur, sekreter Tarık Çelenk, Kadir İnanır, Nihal Bengisu Karaca, Şükrü Karatepe, Muhsin Kızılkaya, Öztürk Türkdoğan ile Hüseyin Yayman İskenderun'da çözüm sürecini anlattı.

  "KİMSE BENİ SİYASİ OLUŞUMDA TUTAMAZ"

  Kadir İnanır da heyette bulunmamasının tamamen kendi özgür iradesi olduğunu belirterek şunları söyledi: "Yıllardan beri tanıdığınız ben, asla bir siyasi organizasyonun içinde olmadım. Kimse bana siyasi söylemini söyletemez. Bu olay bana teklif edildiğinde, bu çalışma içerisinde özgür olacağımın garantisini aldım. Bu ülkenin başına gelmiş en büyük belanın çözümü için benim gibi toplumsal duyarlılığı olan bir sanatçının bir kenara çekilip 'bana ne kardeşim, bu ülkeye ne olursa olsun' karakterini kendime yakıştıramazdım. Sağlık problemlerime rağmen bu sorunun çözümü için sizlerin karşısına çıktım. Biz sizleri dinleyip rapor hazırlayacağız, burada sizi ikna etmeye çalışmak gibi bir amacımız yoktur. İskenderun halkının ne düşündüğünü öğrenmek için buradayız."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir