Euro
15.4306
0.63%
Dolar
13.5341
0.72%
Altın
787.7740
0.21%
Borsa
2,066.73
-0.91%
Bitcoin
572.717
-1.49%
6ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 6 C
  Kadir Topbaş'tan adaylık açıklaması - Video

  Kadir Topbaş'tan adaylık açıklaması - Video

  CHP'li İnce'nin iddiası canlı yayında soruldu. "ADAY OLACAK MISINIZ.."
  • 13.11.2012 - 22:13

  Kadir Topbaş tan adaylık açıklaması - Video #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER CHP Grup başkanvekili Muharrem İnce'nin iddiasına, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan canlı yayında yalanlama geldi.

  Önceki gece bir canlı yayın programına katılan CHP'li Muharrem İnce, Ankara'da Melih Gökçek'in İstanbul'da ise Kadir Topbaş'ın belediye başkanlığı seçimlerinde yeniden aday olmayacağı yönünde bir duyum aldığını ortaya atmıştı.

  TOPBAŞ'TAN CANLI YAYINDA CEVAP

  O iddiaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan yanıt gecikmedi. 5N1K'da Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlayan Kadir Topbaş, CHP'nin bu yönde bir umudu olduğunu o yüzden bu tür iddiaları ortaya attıklarını ileri sürdü.

  "TEKRAR ADAY OLACAĞIM"

  Topbaş sözlerini şöyle sürdürdü;

  "Benim belediye başkanı olmayacağım yönündeki iddialar tamamen CHP'nin hayal ürünü. CHP'liler, 'Kadir Başkan gitse de belki İstanbul'u biz alabiliriz' şeklinde bir ümide kapılıyorlar. Bu ümitlerinin gerçekleşmesi için de bu tür iddiaları ortaya atıyorlar. Bunu daha önce Gürsel Tekin de bana söylemişti. Ben gidersem, İstanbul'u alabileceklerine dair bir umut taşıyorlar. Ben partim ve halkımız uygun bulursa tekrar aday olacağım."

  TOPBAŞ'TAN ADAYLIK AÇIKLAMASI

  Kadir Topbaş tan adaylık açıklaması - Video #2


  Görüş Bildir