Petrol
112.96
0.82%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
472.997
-2.55%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C
  Karda ayağı kayan Bakan Yazıcı yere düştü - İzle

  Karda ayağı kayan Bakan Yazıcı yere düştü - İzle

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, karda yürürken sırtüstü düştü..
  • 29.01.2012 - 18:27

   Karda ayağı kayan Bakan Yazıcı yere düştü - İzle #1

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi'ndeki Ayder Yaylası'nda katıldığı 5'inci Kardan Adam Şenliği'nde kar üzerinde yürürken kayıp sırt üstü düştü

  DÜŞTÜ, KALKARKEN YİNE SENDELEDİ

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Rize'nin Ayder Yaylası'nda düzenlenen 5'inci Kardan Adam Şenliği'ne katıldı. Bakan Yazıcı ve Kılıç, şenlik alanında coşkulu kalabalığın alkışlarıyla karşılandı. Sahneye doğru yürüyen iki bakan, kardan dolayı kayganlaşan zeminde oldukça zorlandı. Bakan Yazıcı, bu sırada kayarak sırt üstü düştü. Korumaların yerden kaldırdığı Bakan Yazıcı, ardından yine sendeledi. Bu kez korumalar Bakan Yazıcı'yı 2 kolundan sıkıca tuttu. Korumalarının bu sırada düşmemesi için Bakan Kılıç'ı da kollarından sıkı sıkı tuttuğu görüldü. İki bakan da yürürken zorlandıkları anları gülümseyerek karşıladı.

  İŞTE BAKAN YAZICI'NIN DÜŞÜŞ ANI - TIKLA İZLE

  AYDER, DAVOS'U 10'A KATLAR

  Şenlikte konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, bakanı olmaktan, hükümetinde görev yapmaktan gurur duyduğunu belirttiği Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın selamlarını getirdiğini söyledi. AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar'ın Ayder Yaylası'nı Davos'a benzettiğini hatırlatan Kılıç, "Ayder'i Davos'a benzetmek Ayder'e haksızlık olur. Burası Davos'u 10'a katlar. Bundan sonra Davos benzetmesi yapmıyoruz. Biliyorsunuz Başbakanımız da 'Bir daha Davos'a gitmem' diyor. Ama Ayder'e gelecek. Başbakanımız Ayder'e gelmeden önce Ayder'e ne lazımsa getireceğiz. Telesiyej ve kayak merkezi ile Ayder'i kayak turizminin marka yerlerinden biri haline getireceğiz. Buna inanın, bize güvenin" dedi.

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TILKAYIN

  AYDER RİZE'NİN NAZAR BONCUĞU

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ise "Türkiye dünyanın en güzel coğrafyasında. Rize Türkiye'de en güzel illerden biri. Ayder de Rize'nin nazar boncuğudur. Bu güzellik hiçbir yerde yok. Burası Davos'u 10'a katlayacak. Kayak tesislerinin sporculara hizmet sunacak şekilde gerçekleşmesi halinde bölgenin ticari ve ekonomik potansiyeli artacaktır. Türkiye'de yılda 250 bin kişi kayak için yurt dışına çıkıyor. Bizim bu kadar güzel mekanlarımız varken insanlarımız neden dışarı gitsin? Onun için bölgeye hizmet sunacağız" diye konuştu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir