Euro
15.2769
0.23%
Dolar
13.5220
0.33%
Altın
801.7900
0.23%
Borsa
1954
0.48%
Bitcoin
509.825
3.83%
-2ºC
İstanbul
Bulutlu -2 C

  Kemal Kılıçdaroğlu Ara Güler'in objektifinde

  Daha önce Bülent Ecevit'in birçok fotoğrafını çeken Ara Güler, dün objektifinde Kılıçdaroğlu'nu ağırladı.
  • 20.08.2012 - 08:19
  Kemal Kılıçdaroğlu Ara Güler'in objektifinde

  Kemal Kılıçdaroğlu Ara Güler in objektifinde #1

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Yeşilköy'de 'Nar Taneleri" oyununda karşılaştığı Ara Güler'den kendisinin fotoğrafını çekmek istedi. Bu teklife Ara Güler'in olumlu yanıt vermesiyle fotoğraf çekimi dün Hürriyet Gazetesi'nden Ahmet Hakan'ın tanıklığında gerçekleşti.

  HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  Buluşmanın ardından Bakırköy Belediyesi'nin Yeşiköy'deki "Kültür Sanat Merkezi"nde buluşulurken Gürsel Tekin ve Oğuz Kağan Salıcı'nın katıldığı kısa süreli bir muhabbet gerçekleşti. Çekim öncesinde ise Kılıçdaroğlu'nun gergin olduğu gözlendi.

  BİR FOTOĞRAF SANAÇISININ DÜNYAYA NASIL BAKTIĞINI ÖĞRENDİM

  Çekim sonrası Ahmet Hakan'ın "Ne diyorsunuz?" sorusuna cevap veren Kılıçdaroğlu, "Ara Güler'in objektifine konuk olmak benim için bir onurdur. Ara Güler sadece Türkiye'nin değil dünyanın saygı duyduğu bir fotoğraf sanatçısıdır.Bugün bir fotoğraf sanatçısının dünyaya nasıl baktığını öğrendim. O kişiyi, kimliği ve çevresiyle birlikte değerlendirerek sanata dönüşmektedir" dedi.

  KILIÇDAROĞLU DAHA ÖNCE ARA GÜLER'İN FOTOĞRAFINI ÇEKMİŞTİ

   'Nar Taneleri" isimli oyunda karşılaşmalarının ardından Ara Güler'den söz alan Kılıçdaroğlu ayrıca Güler'in fotoğrafını da çekmişti.

  Kemal Kılıçdaroğlu Ara Güler in objektifinde #2


  Görüş Bildir