Dolar
7.6678
0.1253%
Euro
8.9251
0.2009%
Altın
1861.03
-0.0386%
Borsa
1124.17
0%
G. Altın
459.102
0.1328%
Bitcoin
83450.92
1.4364%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Kemal Kılıçdaroğlu'nun Trabzonlu ikizi

  Trabzonlu Celal Paşalıoğlu Kılıçdaroğlu'na benzemekten memnun, ama söylemlerinden rahatsız...
  • 23.09.2012 - 12:28
  Kemal Kılıçdaroğlu'nun Trabzonlu ikizi

  Kemal Kılıçdaroğlu nun Trabzonlu ikizi #1

  Bursa'da yaşayan Trabzonlu Celal Paşalıoğlu'nun, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na olan benzerliği, görenleri hayrete düşürüyor. Bugüne kadar Kılıçdaroğlu ile tanışma fırsatı bulamadığını söyleyen Paşalıoğlu, Sayın Genel Başkan'a benzetilmek hoşuma gidiyor. Ancak ben siyasilerin kırıcı sözler söylemesini istemiyorum. Diğer siyasi parti liderleri gibi Kemal Bey'in de kırıcı konuşmaları oluyor. Ben bunu istemiyorum dedi.

  VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

  BENZETİLMEKTEN MEMNUNUM

  Merkez Nilüfer İlçesi'nde oturan, bankadan emekli Celal Paşalıoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Trabzonlu olan Paşalıoğlu, CHP Liderine benzetilmekten dolayı memnun olduğunu söyledi. İnsanların kendisini Kılıçdaroğlu zannetmesinden dolayı çok farklı olaylar yaşadığını anlatan Paşalıoğlu, ancak bugüne kadar CHP Lideri ile tanışamadığını söyledi.

  KEMAL BEYİN KIRICI SÖZLERİ BİZİ, HALKI KIRIYOR

  Siysi parti liderlerinin birbirlerine sarfettikleri kırıcı sözlerden büyük rahatsızlık duyduğunu anlatan Paşalıoğlu, "Ancak ben siyasilerin kırıcı sözler söylemesini istemiyorum. Diğer siyasi pati liderleri gibi Kemal Bey'in de kırıcı konuşmaları oluyor. Ben bunu istemiyorum. Çünkü kendilerinden çok bu sözler bizleri, halkı kırıyor" diye konuştu.

  KILIÇDAROĞLU OLMADIĞINA İNANDIRAMIYOR

  Kılıçdaroğlu'na olan benzerliğinden dolayı komik olaylarda yaşadığını anlatan Celal Paşalıoğlu, "İnsanlara kendi adımı söylememe rağmen, benimle fotoğraf çektiriyorlar. Hatta geçenlerde bir lokantaya gittim. Beni lokantanın sahibi hanımefendi 'Kemal Bey hoşgeldiniz' diyerek karşıladı. Ben de 'Kılıçdaroğlu değilim. Benziyoruz' dedim. Ama hanımefendi ikna olmadı. Yemeği yedik. Hesabı ödedim. Sonra o hanımefendi yeniden yanıma geldi ve 'Kemal Bey, bu kadar kimliğinizi gizlemenize ne gerek var' dedi. 'Ben Kılıçdaroğlu değilim' desem de anlatamadım" diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir