Euro
9.3828
-0.06%
Dolar
7.8551
-0.21%
Altın
449.79
-1.8%
Borsa
1.328
-1.05%
Bitcoin
132.451
-1.34%
13ºC
İstanbul
Güneşli 13 C
  Kılıçdaroğlu: Benim kadar çalışan genel başkan yok

  Kılıçdaroğlu: Benim kadar çalışan genel başkan yok

  Kılıçdaroğlu: "Açıkça iddia ediyorum, benim kadar çalışan başka bir genel başkan yok"
  • 24.12.2012 - 00:54

  Kılıçdaroğlu: Benim kadar çalışan genel başkan yok #1

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sanatçılar Girişimi tarafından düzenlenen programda yaptığı konuşmasında; mücadele etmediğine ilişkin iddialara yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, "Her şeyde mütevazıyım bir şeyde değilim; açıkça iddia ediyorum ve söylüyorum; benim kadar çalışan başka bir genel başkan yoktur" dedi.

  Kılıçdaroğlu, Bostancı Gösteri Merkezi'nde düzenlenen Sanatçılar Girişimi Buluşmasına katıldı. Programa, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP'li belediye başkanları, sanatçılar, STK üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

  Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin içinde bulunduğu koşulları önce o ülkenin aydınları saptar, yurtseverleri saptar. Türkiye'nin içinde bulunduğu koşulları önce o ülkenin sanatçıları saptar. Sanatçılar bir ilke imza attılar, önemli bir ilke imza attılar. Türkiye'nin içinde bulunduğu koşullarda zorlukları gördüler ve bütün sanat insanlarına çağrı yapıyorlar. Korkuya karşı mücadele edelim, asla yılmayalım. Güzelde bir slogan üretmişler 'ferman padişahınsa ülke bizimdir' diyorlar" diye konuştu.

  "BENİM KADAR ÇALIŞAN GENEL BAŞKAN YOK"

  Siyasi arenada mücadele etmediğine ilişkin eleştirilere de yanıt veren Kılıçdaroğlu, "Bize diyorlar ki 'mücadele etmiyorsunuz' Her şeyde mütevaziyim bir şeyde değilim; açıkça iddia ediyorum ve söylüyorum; benim kadar çalışan başka bir genel başkan yoktur" diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir