Euro
10.8268
0.01%
Dolar
9.2978
0.04%
Altın
529.18
0.11%
Borsa
1.43
0.86%
Bitcoin
596.032
3.41%
13ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 13 C
  Kılıçdaroğlu Erdoğan'a küfreden liseliyle buluştu

  Kılıçdaroğlu Erdoğan'a küfreden liseliyle buluştu

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küfreden daha sonra gözaltına alınıp serbest bırakılan liseliyi CHP Genel Merkezi'nde ağırladı.
  • 06.01.2015 - 09:24

  Konya’da geçtiğimiz hafta bir basın açıklamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla tutuklanan 16 yaşındaki liseli Mehmet Emin Altunses Kılıçdaroğlu'nun ziyaretçisiydi.

  PARTİM BANA SAHİP ÇIKTI

  Milliyet'ten Meriç Tafolar'ın haberine göre, Mehmet Emin Altunses, “Partim bana sahip çıktığı için teşekkür ederim. Bu süreçte yanımda olan başta Gençlik Kolları olmak üzere CHP örgütüne teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

  Kılıçdaroğlu Erdoğan a küfreden liseliyle buluştu #1

  KILIÇDAROĞLU: YALNIZ BIRAKMAYIZ

  Kılıçdaroğlu’nun da bu sözler üzerine, “Hiçbir evladımızı bu hukuksuz düzende yalnız bırakmayız. Hukuksuzluk karşısında ayrım yapmaksızın tüm mağdurların yanında duruyoruz” dediği öğrenildi.

  Kılıçdaroğlu Erdoğan'a küfreden liseliyle buluştu İZLE

  "HUKUK İSTİYORUM"

  Kılıçdaroğlu, Mehmet Emin Altunses’e, okuldaki durumunu sordu, dersleriyle ve notlarıyla tek tek ilgilendi. Kılıçdaroğlu’nun, “Üniversitede ne okumak istiyorsun? Hangi mesleği düşünüyorsun” sorusu üzerine, Altunses’in “Hukukçu olmak istiyorum” dediği öğrenildi. Bu sözler, Kılıçdaroğlu dahil görüşmeye katılanların tebessüm etmesine neden oldu.

  Kılıçdaroğlu Erdoğan a küfreden liseliyle buluştu #2

   

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir