Euro
15.3134
0.47%
Dolar
13.5928
0.86%
Altın
797.1310
-0.50%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
519.766
2.14%
-1ºC
İstanbul
Çok bulutlu -1 C
  Kılıçdaroğlu'dan liderlere sitem

  Kılıçdaroğlu'dan liderlere sitem

  Kılıçdaroğlu: "Cami avlusunda buluşuyoruz da neden başka yerde bir araya gelmeyelim"
  • 23.08.2012 - 21:21

  Kılıçdaroğlu dan liderlere sitem #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz çözüm üretmek istiyoruz. Madem bizim taleplerimizi kabul etmiyorlar, onlar üretsin çözümü. Cami avlusunda buluşuyoruz da neden başka yerde bir araya gelmeyelim" dedi.

  ŞEHİT EVİNE ZİYARET

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Şırnak'ta Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk'ün konvoyunda bulunan askerleri taşıyan minibüsün Gülyazı köyüne 200 metre kala virajı alamayarak şarampole yuvarlanması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Doğan'ın Mamak Şirintepe Mahallesi'ndeki evine ziyarette bulundu. Kılıçdaroğlu, ziyarette acılı aileye başsağlığı dileklerini iletti. Ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını cevaplayan Kılıçdaroğlu, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Gaziantep'teki saldırıda istihbarat zafiyeti olmadığına ilişkin sözleri üzerine, "Türkiye'nin iyi yönetilmediğini artık herkes gördü. Kendi içerisinde uyumlu değil. Biri 'istihbarat sağlam' diyor, birisi 'zafiyet var' diyor. Biz sonuca bakarız. Sonuçta ülkede tam bir terör havası var. Şehit evlerine gitmeler nereye kadar sürecek. Hükümet ne yapmak istiyorsa onu açıklasın biz de destek verelim" dedi.

  CAMİ AVLUSUNDA OLUYOR DA..

  Hükümette kendisini teröre teslim etmiş bir yapı olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, "Biz eleştirinin dozunu az tutuyorsak bu ülke zarar görmesin diyedir. Biz çözüm üretmek istiyoruz. Madem bizim taleplerimizi kabul etmiyorlar, onlar üretsin çözümü. Biz, bayrak tek, millet tek, vatan tek olsun istiyoruz. Cami avlusunda buluşuyoruz da neden başka yerde bir araya gelmeyelim" diye konuştu.

  Kılıçdaroğlu dan liderlere sitem #2


  Görüş Bildir