Petrol
109.82
0.66%
Euro
17.6811
-0.82%
Dolar
16.7202
-0.97%
Altın
986.61
-0.55%
Borsa
2535
-0.76%
Bitcoin
358.161
-1.58%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C

  Kılıçdaroğlu'ndan başsağlığı telefonu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu’nun eşi Mürvet ve oğlu Erdem’i arayarak başsağlığı diledi.
  • 16.05.2014 - 12:20
  Kılıçdaroğlu'ndan başsağlığı telefonu

  Kılıçdaroğlu ndan başsağlığı telefonu #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu’nun eşi Mürvet ve oğlu Erdem’i ayrı ayrı aradı. Aslanoğlu’nun ölümünden duyduğu büyük üzüntüyü belirterek, acılarını paylaşan Kılıçdaroğlu, Aslanoğlu’na rahmet, ailesine, yakınlarına, dostlarına ve CHP ailesine başsağlığı ile sabır diledi.

  Kılıçdaroğlu ndan başsağlığı telefonu #2

  CHP Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu’nun gece evinde rahatsızlanarak yaşamını yitirmesi nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “Her Cumhuriyet Halk Partili gibi vatanını, insanını kendisinden çok seven, çalışkan, ilkeli, dürüst Milletvekilimiz Mevlüt Aslanoğlu’nun ölümü de , her ölüm gibi erken ölümdür” dedi.

  ''ASLANOĞLU'NUN ÖLÜMÜ DE ERKEN ÖLÜMDÜR''

  Kılıçdaroğlu, açıklamasında şunları kaydetti: “Milletvekili kardeşimiz Ferit Mevlüt Aslanoğlu, her Cumhuriyet Halk Partili gibi vatanını da, insanını da kendisinden çok seven, çalışkan, ilkeli, dürüst bir arkadaşımızdı. Her ölüm erken ölümdür denir, bu yol arkadaşım için de doğru. Milletvekili doğru. Milletvekilimiz Mevlüt Aslanoğlu’nun ölümü de erken ölümdür. TBMM’deki çalışmalarını yakından izleyen herkes gibi benim de ölümü yakıştıramadığım Mevlüt Aslanoğlu 3.dönem Milletvekilliği yapan saygın ve seçkin bir CHP’li Milletvekiliydi. Yarın kendisini sonsuzluğa yolcu edeceğimiz yol arkadaşımıza rahmet, ailesine, yakınlarına, dostlarına ve Cumhuriyet Halk Partisi ailesine sabır ile başsağlığı diliyorum”.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir