Euro
10.1198
-0.02%
Dolar
8.5552
-0.04%
Altın
496.97
0.37%
Borsa
1.36
0%
Bitcoin
339.770
7.66%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C
  Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 'sen kimsin' cevabı

  Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 'sen kimsin' cevabı

  Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi'nin açılış töreninde konuşan Kılıçdaroğlu'nun gündeminde Cumhurbaşkanı Erdoğan vardı.
  • Haber Merkezi
  • 16.09.2017 - 16:11

  Kılıçdaroğlu ndan Erdoğan a sen kimsin cevabı #1

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a televizyonda tartışma çağrısını yineledi.

  "BEN MEDENİ BİR İNSANIM"

  Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın kendisine yönelik açıklamaları için, "Siyasetçide medeni cesaret olması lazım. Medeni cesaretin varsa, devletin bütün imkanları senin elinde arkadaş. Benimle ilgili konuşmana gerek yok. Çıkarsın, oturup konuşuruz, tartışırız. Vallahi ben adam yemem. Ben medeni bir insanım. Niye benim karşıma çıkmaktan korkuyorsun? O zaman konuşmayacaksın. Konuşacaksan gelip benim yüzüme söyleyeceksin.

  Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 'sen kimsin' cevabı VİDEO

  "SEN KİMSİN" DİYOR

  Bir zamanlar ben varım demişti. Sevindim. Dün akşam yine demiş, "benim kavga ile işim yok." Ya karşıma çıkacaksın, ya da bu hastalık senin başına bela olur. Bu hastalığın tedavisi yok. Gerginlik istemiyoruz. Hiçkimseye farklı bir şey de söylemiyoruz. 4 yıl içinde terörü bitirmezsem siyaseti bırakırım dedim. "Sen kimsin" diyor; Terörü 4 yılda bitireceksin. Söyledim, "ben senin karşısına çıkmaktan korktuğun kişiyim" dedim. 4 yılda bitiremezsem çekip gideceğim." sözleriyle cevap verdi.

  Erdoğan'dan CHP'ye SİHA tepkisi

  Kılıçdaroğlu ndan Erdoğan a sen kimsin cevabı #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir