Euro
15.3059
0.12%
Dolar
13.6337
0.32%
Altın
794.4230
-0.02%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
496.822
-2.92%
1ºC
İstanbul
Çok bulutlu 1 C
  Kılıçdaroğlu'ndan Hz. Muhammed'e kimlik kartına tepki

  Kılıçdaroğlu'ndan Hz. Muhammed'e kimlik kartına tepki

  CHP lideri Kılıçdaroğlu, Hz. Muhammed için kimlik kartı hazırlayan AK Partili il başkanına saydırdı..
  • 16.10.2012 - 14:21

  Kılıçdaroğlu ndan Hz. Muhammed e kimlik kartına tepki #1

  Kırklareli İl Başkanı'nın Hz. Muhammed için kimlik kartı bastırmasına çok sert tepki gösteren CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu parti grubu toplantısında açtı ağzını yumdu gözünü.

  HZ. MUHAMMED'E KİMLİK KARTI

  AK Parti Kırklareli İl Başkanı'nın Hz. Muhammed için hazırladığı kimlik kartının arkasında AK Parti amblemi bulunurken, Hz. Muhammed'in çocukları arasında Tayyip Erdoğan'ın da adı geçiyordu.

  Kılıçdaroğlu'ndan Hz. Muhammed'e kimlik tepkisi

  Kılıçdaroğlu ndan Hz. Muhammed e kimlik kartına tepki #2

  SEN KİMSİN YA?

  Bugünkü CHP Parti Grubu konuşmasında çok sert sözlerle AK Partili il başkanına saydıran CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Bu AKP'lilerden birisi Kırklareli il başkanı tutmuş Hz. Muhammed için bir kimlik kartı hazırlamış. Sen kimsin, hangi hakla sevgili peygamberimizin kimlik kartını çıkarıyorsun? Din simsarlığı çok tehlikelidir. Dini siyasete alet etmek çok tehlikeli. Hz. Muhammed'in kimliğini çıkarıyor ve soyuyla da oynuyor çocuklarından birine de Tayyip adını koyuyor. İnsanda biraz ar olur, utanma olur. Onun mezhebine biraz saygı olur. Sen kimsin ki çocuklarının arasına Tayyip'i koyuyorsun. Ben böyle alçaklığı, densizliği ne gördüm ne de duydum. Sözde kimlik kartının arkasına da AK Parti amblemini koyuyor. " diye konuştu.

  İşte o kimlik 

  Kılıçdaroğlu ndan Hz. Muhammed e kimlik kartına tepki #3


  Görüş Bildir