Euro
10.0617
-0.07%
Dolar
8.4628
0.09%
Altın
497.46
0.05%
Borsa
1.392
0%
Bitcoin
334.688
-2.14%
25ºC
İstanbul
Güneşli 25 C
  Kılıçdaroğlu'nun il başkanları toplantısı konuşması

  Kılıçdaroğlu'nun il başkanları toplantısı konuşması

  Ankara'da İl Başkanları toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu, İzmir'deki terör saldırısını kınadı.
  • Haber Merkezi
  • 07.01.2017 - 11:22

  "Terörle mücadelede birinci aktör hükümettir" vurgusunda bulunan Kılıçdaroğlu, CHP'ye yapılan eleştirilere sert çıktı.

  "SALDIRMAZSANIZ NAMERTSİNİZ"

  Terör olaylarının artmasının nedeninin hükümet olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, "Biz doğruları söylemeye devam edeceğiz, istediğiniz kadar saldırın. Saldırmazsanız namertsiniz" dedi:

  Kılıçdaroğlu: Saldırmazsanız namertsiniz VİDEO

  "FETÖ'CÜLERİ DEVLET KURUMLARINA CHP Mİ YERLEŞTİRDİ"

  "FETÖ'cü emniyet müdürlerinin tayinini CHP mi yaptı? FETÖ'yü devlet kurumlarına kim yerleştirdi, CHP mi yerleştirdi? Şimdi koro halinde CHP'yi suçluyorlar. 15 yıllık iktidar Türkiye'yi terör örgütlerine teslim etmiştir. PKK ile masaya CHP mi oturdu?

  "DEVLET ÇÖKMÜŞTÜR"

  Devleti çökerttiniz, liyakat yok. Binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti, teröre kurban gitti. Devlet dimdik ayakta olsaydı bir vbatandaşın bile burnu kanamazdı. Devlet çökmüştür. Yargıtay gibi adalet dağıtan kuruma 110 militan atamışsanız hangi devletten söz edeceksiniz."Kılıçdaroğlu nun il başkanları toplantısı konuşması #1

  "GERÇEKTEN DE BİR KAHRAMAN"

  Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satır başları:

  "Terör olaylarının olmadığı hiçbir ilimiz kalmadı. Her ilimizde ilçemizde terör şehitlerimiz var. İzmir'deki Elazığlı şehidimiz artık Türkiye'nin Gakkoşudur. Kahraman diye tanımladık onu. Gerçekten de bir kahraman. Olaya zamanında müdahale etti. Canı pahasına çok daha büyük bir terör eylemini engelledi. O Türkiye'nin kahramanıdır.

  TERÖRLE MÜCADELEDE GELİN HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERİRİZ

  Bir başka vatandaşımız da hayatını kaybetti. Teröre karşı durmak hepimizin namus borcudur. Biz bunu söylüyoruz. Hükümet de söylüyor, haksızlık etmeyelim. Diğer partiler de söylüyor. Bu ülkede barış içinde birlikte yaşamak istiyoruz. Terörle mücadelede gelin her türlü desteği veririz. Hepimiz mağduruz. Terörle mücadele akılla, birikimle yapılır.

  Madem şehitliği bu kadar seviyorsunuz siz de çocuklarınızı askere gönderin. Numan Kurtulmuş 'Suriye politikası baştan beri yanlıştı' dedi. Peki bunun hesabını kim verecek."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir