Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
418.226
2.38%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C
  Ayşe Arman: Kocam aynalı minibüste sevişiyor

  Ayşe Arman: Kocam aynalı minibüste sevişiyor

  Ayşe Arman yine çok konuşulacak bir röportaja imza attı.
  • 06.11.2013 - 13:36

  Ayşe Arman: Kocam aynalı minibüste sevişiyor #1

  Hürriyet yazarı Ayşe Arman aldatılan bir kadının anlattıklarını kaleme aldı.

  İşte o röportaj:

  "Önce inkâr etti, sonra 'Peki bu mesajlar ne?' deyince, kös kös kabul etmek zorunda kaldı. Fakat o kadar zayıf ki kadına karşı bitiremiyor da. Kadın da rahat bırakmıyor. Ben de başlarına 'dedektif' kesildim, bilgisayarını, telefonu her şeyini kontrol ediyorum. Utanıyorum da bu halimden ama işte 5 dakikada bir, 'Neredesin?' diye arıyorum, hayatı ona zindan ediyorum. Şimdi de beni gerçekten deli eden bir şey yaptı...


  "Nedir?"

  "Her an tepelerindeyim ya. Otele gidip kadınla buluşacak hali yok. Arabasını değiştirdi. O en koca ciplerden aldı. Ve tahmin et camları nasıl..."

  AYNALI CAMLI YATAK ODASI GİBİ


  "Nasıl?"

  "Aynalı. İçi görünmüyor. Taksim'in orta yerine park et ya da otoparka bırak, en işlek caddede kaldırıma koy. İçi görünmez, al yatak odası."

  "N'apacaksın peki?"

  "Bilmiyorum. Lastiklerini mi kessem? Ya da anahtarla yeni oyuncağını iki yanımdan mı çizsem? Bana vereceğin bir akıl var mı?"

  "Ayrıl ya da ayrılma diyemem!" diyorum, "Seçim sana kalmış. Kararı sen verebilirsin, senin hayatın. Kimseye de kulak asma. Ne istiyorsan onu yap. Fakat ikinci çocuktan vazgeç, en azından şu aralar. Terapi bir fikir olabilir. Anlat ve içindeki zehri akıt. Bak, anahtarla arabayı boydan boya çizme fikrini de sevdim. Ya da kırmızı boyayla, 'Karımı bu arabanın içinde aldatıyorum! Ben bir eşeğim' de yazabilirsin..!"

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir