Euro
9.6865
0.84%
Dolar
8.0803
0.91%
Altın
461.12
1.5%
Borsa
1.407
-0.04%
Bitcoin
493.497
-3.24%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C

  Lağım faresi bebeğin kafasını ısırdı

  Kartal'da lağım faresi 11 aylık bebeğin yüzünü ve kafasını ısırdı.
  • 20.04.2013 - 12:31
  Lağım faresi bebeğin kafasını ısırdı

  Lağım faresi bebeğin kafasını ısırdı #1

  Kartal'da 11 aylık Hatice Durmaz isimli bebeğin kafasının lağım faresi tarafından ısırıldığı iddia edildi. Hastaneye kaldırılan bebeğin tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

  Yunus Mahallesi Yıldız sokak 4 numaradaki olay iddialara göre şöyle oldu. Bebeğin amcası Ramazan Durmaz'ın anlattıklarına göre, geçtiğimiz Salı günü anne Hasibe Durmaz oğlu Baran'ı sünnet ettirmek için evden ayrıldı. Hasibe Durmaz beşikte uyuyan 11 aylık kızı Hatice Durmaz'a bakması için halası İkram Durmaz'ı bıraktı.

  BEBEĞİN YÜZÜNÜ VE KAFASINI ISIRDI

  Üst katta oturan hala belirli aralıklarla eve gidip gelerek beşikte uyuyan Hatice Durmaz'ı kontrol etti. Genç kadın ikinci kontrolünde ise beşikte bebeğin başında bir fare olduğu ve bebeğin ağladığını gördü. Yine amca Ramazan Durmaz'ın iddiasına göre bebeğin halası bebeğin yüzünü ve kafasını ısıran lağım faresini öldürüp telefonla çocuğun ailesine haber verdi. Eve gelen anne Hasibe ve baba Ahmet Durmaz bebeklerin ambulansla hastaneye kaldırdı. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Hatice bebek tedaviye alındı.

  EVE GELDİKLERİNDE LAĞIM FARESİNİ ÖLÜ BULDULAR

  Hatice bebeğin başında ve yüzündeki yaraların yanı sıra vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar görülmesi üzerine polis anne ve babanın ifadesine başvurdu. Anne ve babanında polis merkezindeki ifadelerinde oğullarını sünnet için götürdüklerinde, bebeğin halasının kendilerine haber verdiğini eve geldiklerinde lağım faresinin ölüsünü bulduklarını söyledikleri öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir