Petrol
93.25
-4.99%
Euro
18.3349
-0.36%
Dolar
17.9605
0.16%
Altın
1.026
-1.20%
Borsa
2849
-0.54%
Bitcoin
435.759
-1.14%
24ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 24 C
  Lemi Gülman'ın eşi ilk kez konuştu

  Lemi Gülman'ın eşi ilk kez konuştu

  SPİKERLE AŞKA REKOR TAZMİNAT: Aldatılan eş ilk kez konuştu..
  • 25.03.2012 - 08:46

  Lemi Gülman ın eşi ilk kez konuştu #1

  Spiker Ece Özbek'le aşk yaşayan işadamı Lemi Gülman, geçtiğimiz gün boşandığı 18 yıllık eşi Reyhan Gülman'a rekor tazminat ödeyecek. 3.5 milyon TL tazminat alacak olan Reyhan Gülman, "Para önemli değil, keşke bunları yaşamasaydık" diyor.

  Ece Özbek'in fotoğrafları için tıklayın

  ÖYLE MUTLUYUM Kİ DEVE KESSEM YERİDİR

  Hürriyet'ten Demirhan Hararlı'nın haberine göre ünlü spiker Ece Özbek'le aşk yaşadığı ve bu ilişkiden bir çocuğu olduğu ortaya çıkan işadamı Lemi Gülman ile 18 yıllık eşi Reyhan Gülman geçtiğimiz gün boşandı. Mahkeme, Lemi Gülman'ın, kendisini ihanetle suçlayan eşine 3.5 milyon TL tazminat ödemesine hükmetti. "Çok astronomik bir bedel. Yine de öyle mutluyum ki deve kessem yeridir" açıklamasıyla gündeme gelen ünlü işadamı, karara itiraz edeceğini söyledi.

  UNUTMA, YAZILANLARI KIZIMIZ DA OKUYOR

  Kızları Yasmin'in velayetini alan Reyhan Gülman, Lemi Gülman'ın sözlerine avukatı Sibel Engin aracılığıyla yanıt verdi. Engin, Gülman'ın "Çocuğuna ve ailesine yıllarca bu kadar sıkıntı, üzüntü yaşatan bir insanın böyle açıklamalar yapmasına inanamıyorum. Unutmasın, o yazılanları çocuğumuz da okuyor" dediğini iletti. "Bir kadının gururunun kırılmasının ve aldatılmasının parasal hiçbir karşılığı olamaz. O rakam, mahkemenin dosyadaki belgelere ve tarafların ekonomik gücüne göre takdir ettiği bir rakamdır" diyen avukat, "Sonuçtan memnun kaldınız mı?" sorusuna da şu yanıtı verdi: "Bu, sonucuna sevinilecek bir dava değil. Keşke tüm bu olaylar yaşanmasaydı ve evlilik birliği sadakat içerisinde devam etseydi. Bizim mahkemeden taleplerimiz, verilen kararın üzerindeydi. Ancak karara saygı duyuyoruz."

  Lemi Gülman ın eşi ilk kez konuştu #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir