Euro
15.1800
-0.33%
Dolar
13.6162
-0.25%
Altın
787.2040
-0.11%
Borsa
1998
2.38%
Bitcoin
505.650
0.23%
1ºC
İstanbul
Açık 1 C

  Liderler bayramı nerede karşılayacak

  Türkiye Ramazan Bayramı'nı karşılamaya hazırlanırken, liderlerin bayram programları da belli oldu.
  • 17.08.2012 - 13:54
  Liderler bayramı nerede karşılayacak

  Liderler bayramı nerede karşılayacak #1

  Türkiye Ramazan Bayramı 'nı karşılamaya hazırlanırken, liderlerin bayram programları da belli oldu.

  GÜL İSTANBUL'DA

  Suudi Arabistan'da yapılan İslam İşbirliği Teşkilatı'nın zirve toplantısına katıldıktan sonra dün gece Türkiye'ye dönen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül 'ün bayram süresince İstanbul 'da olması bekleniyor. Gül, bayramın hemen ardından Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi'nin başkent Bişkek'te gerçekleştirilecek zirve toplantısına katılmak üzere Kırgızistan'a hareket edecek.

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bayramı İstanbul 'da geçirmesi bekleniyor.

  KILIÇDAROĞLU KARADENİZ'DE

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise Ramazan Bayramı'nda Karadeniz Bölgesi'nde vatandaşlarla buluşacak. Arife günü İstanbul'a gidecek olan Kılıçdaroğlu, bayramın birinci günü ise Trabzon 'a hareket edecek. Bayram boyunca Karadeniz Bölgesi'nde bulunacak Kılıçdaroğlu, Trabzon'un yanı sıra Rize ve Artvin'de vatandaşlarla buluşacak.

  BAHÇELİ KERKÜK'E VİZE ÇIKMAYINCA ANKARA'DA KALACAK

  Bayramda Kerkük'te Türkmenlerle bir araya gelmeyi planlayan ancak vize sorunu nedeniyle ziyareti gerçekleştiremeyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli , bayram namazını Ankara 'da kılacak. Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret edecek olan Bahçeli, ikinci gün parti genel merkezindeki bayramlaşma törenine katılacak.

  DEMİRTAŞ GÜNEYDOĞU'DA

  BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, bayramda Güneydoğu Anadolu'da çeşitli ziyaretler gerçekleştirecek. BDP'de bu bayram, siyasi partilerle bayramlaşma yapılmayacak.

  KURTULMUŞ İSTANBUL'DA

  Numan Kurtulmuş'unda bayram süresince İstanbul'da olması bekleniyor.

  MUSTAFA KAMALAK UMRE'DE OLACAK

  Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, bayram boyunca umrede olacak. Kamalak, 27 Ağustos Pazartesi günü Ankara'ya dönecek.

  DSP Genel Başkanı Masum Türker de bayramı İstanbul'da karşılayacak. Bayramın birinci gününü İstanbul'da geçirecek olan Türker, parti genel merkezinde düzenlenecek bayramlaşma törenine katılmak için ikinci gün Ankara'ya dönecek. Türker, bayramın üçüncü günü de İstanbul'da olacak.

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bayram namazını Diyarbakır'da kılacak. Bayramın ilk günü Mardin'i ziyaret edecek olan Destici, ikinci gün genel merkezde düzenlenecek bayramlaşma törenine katılacak. Destici daha sonra ailesiyle bir araya gelmek üzere Eskişehir'e gidecek.

  DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, bayramda Ayfon'da ailesiyle olacak. Uysal, bayramın ikinci Afyon il başkanlığında partililer ile bayramlaşacak.


  Görüş Bildir