Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
474.707
0.52%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Liderlerin bayram programı belli oldu

  Liderlerin bayram programı belli oldu Cumhurbaşkanı Gül'ün, Ramazan Bayramı'nı Ankara'da cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın İstanbul'da karşılaması bekleniyor.
  • 25.07.2014 - 14:28
  Liderlerin bayram programı belli oldu

  Liderlerin bayram programı belli oldu #1

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, cumhurbaşkanı adayları ve siyasi parti liderlerinin Ramazan Bayramı programları belli oldu.

  GÜL ANKARA'DA, ERDOĞAN İSTANBUL'DA

  Bayramı Gül'ün Ankara'da, cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ise İstanbul'da karşılaması bekleniyor.

  KILIÇDAROĞLU VE BAHÇELİ ANKARA'DA

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bayramın birinci günü Ankara'da olacak. Bahçeli ilk gün Ankara Spor Salonu'nda, ikinci gün İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu'nda, üçüncü gün ise İzmir Halkapınar Spor Salonu'nda partililerle buluşacak.

  İHSANOĞLU İSTANBUL'DA

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu ise arife ve bayramın ilk günü İstanbul'da olacak.

  DEMİRTAŞ HER GÜN FARKLI BİR ŞEHİRDE

  Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ilk gün Şırnak'ın Uludere ilçesinde, ikinci gün Hakkari ve Van'da, üçüncü gün ise İstanbul'da bulunacak.

  PARTİ BAŞKANLARI

  HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ ise bayramın birinci günü maden faciasının yaşandığı Soma'ya gidecek. Yüksekdağ, ikinci gün Sivas'ta Kangal Festivali'ne katılacak, üçüncü gün Ankara ve Eskişehir'de bazı ziyaretler yapacak. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici bayramı Ankara'da karşılayacak. Tacettin Dergahı'nda bayram namazını kılacak Destici, ikinci gün partideki bayramlaşma törenine katılacak. Destici üçüncü gün Eskişehir'e gidecek. DSP Genel Başkanı Masum Türker bayrımın birinci günü İstanbul'da, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal Afyonkarahisar'da, Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak Ankara'da olacak.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir