Melik Gökçek ile RedHack kapışması

Melik Gökçek ile RedHack kapışması

Melih Gökçek bu kez de son dönemde yaptıkları eylemlerle seslerini duyuran hacker grubu Redhack ile (kızıl hackerlar) kapıştı. Grup Gökçek'in sitesini hackledi. Gökçek ise bu durumu etkinliğine bağladı:

Gökçek "Birileri benim şahsıma ait sitemi hacklemeye teşebbüs etmişler. Önce üzüldüm. Sonra arkadaşlarım bana şöyle dedi: 'Başkan üzülmen değil tam tersine sevinmen gerek. Çünkü bu saldırılar en çok önemsenen ve etkisi büyük olan kuruluşlara karşı yapılır. Biz bugüne kadar çok kuruluş adı duyduk ama kişi adı hiç hatırlamıyoruz. Demek ki sizin siteniz inanılmaz etkili.' Hackleyenlere teşekkür." diye yazdı. Gökçek bugün ise RedHack grubunun Radikal gazetesinin haberine dayandırarak yazdıkları tweete "zavallılar" diyerek tepki gösterdi.

İşte Melih Gökçek'in yazdıkları:

Melik Gökçek ile RedHack kapışmasıMelik Gökçek ile RedHack kapışmasıMelik Gökçek ile RedHack kapışmasıMelik Gökçek ile RedHack kapışmasıMelik Gökçek ile RedHack kapışmasıMelik Gökçek ile RedHack kapışmasıMelik Gökçek ile RedHack kapışmasıMelik Gökçek ile RedHack kapışması