Petrol
96.09
-0.52%
Euro
18.1561
-0.57%
Dolar
18.0854
0.04%
Altın
1.016
-0.51%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
387.300
-6.90%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C
  Meral Akşener'den Kamer Genç'e sert tepki İZLE

  Meral Akşener'den Kamer Genç'e sert tepki İZLE

  TBMM Başkanvekili Meral Akşener, Genel Kurulu yönetim şeklini sürekli eleştiren CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’e sesini yükseltti, fena patladı.
  • 16.07.2014 - 20:54

  TBMM Genel Kurulu'nda kamuoyunda Torba Yasa olarak bilinen 'İş Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Tasarı' görüşmeleri sırasında CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, sürekli yerinden kalkarak itirazlarda bulunarak Genel Kurulu yöneten Meclis Başkanvekili Meral Akşener'e eleştirilerde bulundu.

  Meral Akşener'den Kamer Genç'e sert tepki İZLE

  Meral Akşener den Kamer Genç e sert tepki İZLE #1

  "SİZE OLAN SAYGIMI VEFAMI İSTİSMAR ETTİNİZ"

  Kamer Genç’in kendisine yaptığı eleştirilere ve tepkilere daha fazla dayanamayan Akşener, kürsüden Kamer Genç’e, "Ben her şeyi örtbas etmeye çalışıyorum, her şeyi en güzel siz biliyorsunuz, ordinaryüs profesörsünüz bu konuda. Size olan saygımı, vefamı o kadar istismar ettiniz ki, şuandan itibaren sizi dinlemiyorum. Öyle şey var mı yahu, ‘cahil’ dediniz dünden beri, dünya kadar hakaret ettiniz, hiç birisine cevap vermedim, son derece dikkatli bir dil kullanıyorum. ‘cahil’ dediniz, onu dediniz, bunu dediniz iade bile etmedim. Ama artık istiap haddi doldu. Böyle şey yok canım" ifadelerini kullandı.

  Akşener’in bu sert çıkışınını Ak Parti milletvekilleri ise uzun süre alkışladı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir